2018 Hatsu Basho
Tokyo, January 14-28, 2018

Az elõzõ tornák részletes eredményei
Detailed results of the previous tournaments



Nem vesz részt a tornán * Missing from the tournament
Ha nincs [számmal] jelezve, a birkózó az elsõ naptól kezdve hiányzik
Wrestler is absent from the first day, else indicated with a [number]

Makunouchi: Aminishiki [6], Yokozuna Hakuho [5], Yokozuna Kisenosato [6], Terunofuji [3]
Juryo: Takanoiwa, Toyohibiki, Ura
Makushita: Chiyootori, Nishikifuji [5], Toyonoshima [5]
Sandanme: Akitoba, Fujikawa [3], Hatooka, Kaigo, Nishiyama [3], Orora [5], Sasakiyama, Shunba [7], Tetsuyuzan, Tsunekawa, Wakasenryu [5]
Jonidan: Amanishiki, Ayaminato [3], Hamaminato, Harada [3], Ichifuji, Masakaze, Miryuzan, Nonaka [3], Ryubu, Sakurafuji, Sekizuka, Shoryudo, Shuji, Takada, Uminishiki [3], Urutora, Watatani, Yuma, Yutsukasa
Jonokuchi: Asahimaru, Kiminofuji [7], Kitasatsuma, Kotomiyakura, Mitsuuchi, Narumi, Ogiryu, Tamanoryu, Yokuyusei

Visszatértek/Back: Ayaminato [5], Harada [5], Nishikifuji [7], Sekizuka [7], Toyonoshima [7]
Visszavonult/Retired:

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 1 (Shonichi)

Jonokuchi Division

Jk23w  Satoiazuma (1-0)       oshidashi        Jk24e  Matsuoka (0-1)
Jk22w  Osumifuji (1-0)        oshidashi        Jk23e  Wakaseiun (0-1)
Jk21w  Watanabe (1-0)         oshitaoshi       Jk22e  Kiminofuji (0-1)
Jk20w  Tsukahara (1-0)        oshitaoshi       Jk21e  Fukuda (0-1)
Jk19e  Kototebakari (1-0)     hatakikomi       Jk18w  Yoshoyama (0-1)
Jk15w  Asahijo (1-0)          uwatenage        Jk14w  Moriurara (0-1)
Jk10e  Shimizu (1-0)          yorikiri         Jk11e  Daishiryu (0-1)
Jk9e   Kotoimagawa (1-0)      oshidashi        Jk8w   Sawanofuji (0-1)
Jk7e   Kyonosato (1-0)        yorikiri         Jk6w   Sekizukayama (0-1)
Jk5e   Kozakura (1-0)         oshidashi        Jk4w   Toyama (0-1)
Jk3e   Kaitoma (1-0)          uwatenage        Jk2w   Chiyotaiko (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd105w Asahinishiki (1-0)     oshidashi        Jk1e   Tatsuki (0-1)
Jd103w Isamufuji (1-0)        shitatenage      Jd103e Jingu (0-1)
Jd100w Bushi (1-0)            oshidashi        Jd101e Hamatensei (0-1)
Jd98w  Sakura (1-0)           yorikiri         Jd99e  Azumayama (0-1)
Jd96w  Itakozakura (1-0)      oshitaoshi       Jd97e  Fubu (0-1)
Jd94w  Zendaisho (1-0)        yorikiri         Jd95e  Noborifuji (0-1)
Jd92e  Wakanoguchi (1-0)      oshidashi        Jd93e  Kyokuhikari (0-1)
Jd90e  Azumanami (1-0)        kotenage         Jd90w  Satozakura (0-1)
Jd88e  Chida (1-0)            kubinage         Jd88w  Abezakura (0-1)
Jd85w  Imai (1-0)             okuritaoshi      Jd86e  Ito (0-1)
Jd83e  Motokiyama (1-0)       shitatenage      Jd83w  Mogaminishiki (0-1)
Jd81e  Ishihara (1-0)         yorikiri         Jd81w  Fukuazuma (0-1)
Jd79w  Reon (1-0)             oshidashi        Jd79e  Tsuyasato (0-1)
Jd77e  Kotosato (1-0)         oshidashi        Jd77w  Mienomaru (0-1)
Jd74w  Chiyotaiho (1-0)       oshitaoshi       Jd75e  Bando (0-1)
Jd72e  Shingaku (1-0)         tsukidashi       Jd72w  Yamashita (0-1)
Jd70w  Yabuoka (1-0)          yorikiri         Jd70e  Kirimaru (0-1)
Jd68w  Nakai (1-0)            uwatenage        Jd68e  Daisho (0-1)
Jd66e  Kokuryunami (1-0)      yorikiri         Jd65w  Amane (0-1)
Jd63w  Hamadayama (1-0)       tsukiotoshi      Jd64e  Higonoryu (0-1)
Jd62e  Buken (1-0)            oshitaoshi       Jd61w  Byakkomaru (0-1)
Jd59w  Sadanogo (1-0)         oshidashi        Jd60e  Ayaminato (0-1)
Jd57w  Yamanaka (1-0)         oshidashi        Jd58e  Tokio (0-1)
Jd55w  Tatsunoumi (1-0)       oshidashi        Jd56e  Hanashi (0-1)
Jd54w  Matsuyama (1-0)        oshidashi        Jd55e  Mochizuki (0-1)
Jd52e  Takaseiryu (1-0)       yorikiri         Jd51w  Hokutonami (0-1)
Jd49w  Tosahikari (1-0)       tsukiotoshi      Jd50w  Yukiumi (0-1)
Jd48e  Shido (1-0)            uwatenage        Jd47w  Amamisho (0-1)
Jd46e  Nagaya (1-0)           oshidashi        Jd45w  Asanoshima (0-1)
Jd44e  Fudano (1-0)           yorikiri         Jd43w  Nakao (0-1)
Jd42e  Hayashi (1-0)          yorikiri         Jd41w  Amatsu (0-1)
Jd39w  Kiryu (1-0)            oshidashi        Jd40e  Yamato (0-1)
Jd37w  Izumigawa (1-0)        uwatenage        Jd38e  Furanshisu (0-1)
Jd34e  Nakaishi (1-0)         uwatedashinage   Jd35e  Wakatozakura (0-1)
Jd32e  Amatsukasa (1-0)       oshidashi        Jd32w  Ota (0-1)
Jd30w  Hao (1-0)              oshidashi        Jd30e  Terunosato (0-1)
Jd28e  Kaiho (1-0)            oshidashi        Jd28w  Suzuki (0-1)
Jd26w  Ezuka (1-0)            yorikiri         Jd26e  Hanakaze (0-1)
Jd24w  Tochigidake (1-0)      oshidashi        Jd24e  Sorakaze (0-1)
Jd22w  Wakayamanaka (1-0)     oshidashi        Jd22e  Chiyooume (0-1)
Jd20e  Hokutohomare (1-0)     oshidashi        Jd19w  Fujinowaka (0-1)
Jd17w  Tainaka (1-0)          oshidashi        Jd18e  Mihamaumi (0-1)
Jd15w  Nakatani (1-0)         oshidashi        Jd16e  Kotoyamato (0-1)
Jd14e  Mimurodake (1-0)       yorikiri         Jd13w  Toho (0-1)
Jd11w  Toryu (1-0)            tsukidashi       Jd12e  Sugano (0-1)
Jd10e  Hamamiryu (1-0)        oshidashi        Jd9w   Hatachijo (0-1)
Jd7w   Sakaefuji (1-0)        oshidashi        Jd7e   Kirizakura (0-1)
Jd4w   Wakakoki (1-0)         oshidashi        Jd5w   Kaishinmaru (0-1)
Jd2w   Fujinokaze (1-0)       yorikiri         Jd1w   Daishowaka (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Kotomyozan (1-0)       oshidashi        Sd100w Fujinotani (0-1)
Sd98e  Tokikaze (1-0)         tsukiotoshi      Sd98w  Tochihayate (0-1)
Sd96e  Omote (1-0)            oshidashi        Sd95w  Kaishu (0-1)
Sd94e  Yokoe (1-0)            oshidashi        Sd93w  Kurokage (0-1)
Sd91w  Surugafuji (1-0)       oshidashi        Sd92e  Masutenryu (0-1)
Sd89e  Mutsukaze (1-0)        yorikiri         Sd89w  Hokutoiwami (0-1)
Sd87w  Tokiryu (1-0)          sukuinage        Sd87e  Ryuki (0-1)
Sd85e  Kototaiki (1-0)        uwatedashinage   Sd85w  Oyamatoumi (0-1)
Sd83e  Torakio (1-0)          yorikiri         Sd83w  Terunohana (0-1)
Sd80e  Kasugaryu (1-0)        yorikiri         Sd80w  Maeta (0-1)
Sd78e  Kanryu (1-0)           yorikiri         Sd78w  Kiyonoumi (0-1)
Sd76e  Fujitaisei (1-0)       uwatenage        Sd76w  Tochiminato (0-1)
Sd74e  Daiseiho (1-0)         uwatenage        Sd74w  Hiradoumi (0-1)
Sd71w  Tochikodai (1-0)       okuridashi       Sd71e  Daishokaku (0-1)
Sd70w  Kotokojima (1-0)       oshidashi        Sd70e  Dewaizumi (0-1)
Sd68e  Kaorufuji (1-0)        yorikiri         Sd67w  Minatoryu (0-1)
Sd65w  Soranoumi (1-0)        oshidashi        Sd66e  Kotokensei (0-1)
Sd63w  Dewanojo (1-0)         kimetaoshi       Sd64e  Fujikawa (0-1)
Sd62e  Yoshifuji (1-0)        hatakikomi       Sd61w  Kotozensho (0-1)
Sd59w  Ryutsukasa (1-0)       tsukidashi       Sd60e  Shinyashiki (0-1)
Sd57w  Oisato (1-0)           okuridashi       Sd58e  Yuki (0-1)
Sd56e  Hisanotora (1-0)       oshidashi        Sd55w  Rikito (0-1)
Sd54e  Yoshikasuga (1-0)      oshidashi        Sd53w  Tokuda (0-1)
Sd52e  Daijo (1-0)            sukuinage        Sd51w  Chiyodaigo (0-1)
Sd50e  Takatenshu (1-0)       oshitaoshi       Sd49e  Asayokomichi (0-1)
Sd48e  Kaiyudai (1-0)         oshidashi        Sd47w  Kotokumazoe (0-1)
Sd45w  Masunoyama (1-0)       oshidashi        Sd46e  Kotoryusei (0-1)
Sd43w  Aratora (1-0)          yorikiri         Sd44e  Teraoumi (0-1)
Sd41w  Kotonoshu (1-0)        oshidashi        Sd42e  Kyokuhozan (0-1)
Sd39w  Tatsukaze (1-0)        oshidashi        Sd40e  Shohoryu (0-1)
Sd37e  Kotootori (1-0)        tsukiotoshi      Sd38e  Tagonofuji (0-1)
Sd35e  Saio (1-0)             tsukiotoshi      Sd35w  Sadanohikari (0-1)
Sd33e  Haruminato (1-0)       yorikiri         Sd33w  Azumasho (0-1)
Sd31e  Genkaiho (1-0)         yorikiri         Sd30w  Kotofukujuno (0-1)
Sd29e  Narutaki (1-0)         shitatenage      Sd28w  Matsuda (0-1)
Sd27e  Shunba (1-0)           okuridashi       Sd26w  Fujisato (0-1)
Sd25e  Obamaumi (1-0)         hatakikomi       Sd24w  Daishozen (0-1)
Sd23e  Okinohama (1-0)        oshidashi        Sd22w  Yamatoarashi (0-1)
Sd20w  Onojo (1-0)            yoritaoshi       Sd21e  Shoji (0-1)
Sd18e  Hokutoo (1-0)          shitatenage      Sd19e  Hitenryu (0-1)
Sd17e  Masutoo (1-0)          oshidashi        Sd16w  Kaonishiki (0-1)
Sd15e  Aoi (1-0)              yorikiri         Sd14w  Munakata (0-1)
Sd12w  Kainishiki (1-0)       yorikiri         Sd13e  Akatsuki (0-1)
Sd10w  Chiyonokatsu (1-0)     sukuinage        Sd11e  Goryu (0-1)
Sd8w   Kaisho (1-0)           yorikiri         Sd9e   Asatenmai (0-1)
Sd7e   Saidaiji (1-0)         oshidashi        Sd6w   Shoketsu (0-1)
Sd5e   Kototsubasa (1-0)      oshidashi        Sd4w   Musashiumi (0-1)
Sd2w   Fukuyama (1-0)         kubinage         Sd2e   Kainoryu (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60e  Aomihama (1-0)         yorikiri         Ms60w  Itadaki (0-1)
Ms58w  Koshinoryu (1-0)       hatakikomi       Ms58e  Kyokusoten (0-1)
Ms56w  Tochinohama (1-0)      tsukiotoshi      Ms56e  Kotoinagaki (0-1)
Ms54e  Asakoki (1-0)          tsukidashi       Ms54w  Honda (0-1)
Ms52e  Hotsukasa (1-0)        yorikiri         Ms52w  Nakazono (0-1)
Ms50e  Katsunofuji (1-0)      yorikiri         Ms50w  Tochinobori (0-1)
Ms48e  Azumasato (1-0)        yorikiri         Ms48w  Nankairiki (0-1)
Ms46w  Tsushimanada (1-0)     yoritaoshi       Ms46e  Kirinofuji (0-1)
Ms44w  Takamisato (1-0)       oshidashi        Ms44e  Keitenkai (0-1)
Ms42w  Rendaiyama (1-0)       okuridashi       Ms42e  Aokishin (0-1)
Ms40e  Kaito (1-0)            oshidashi        Ms40w  Ayanoumi (0-1)
Ms39e  Midorifuji (1-0)       okuridashi       Ms38e  Kotomisen (0-1)
Ms36e  Ichiki (1-0)           hikiotoshi       Ms36w  Komanokuni (0-1)
Ms34e  Wakatakamoto (1-0)     hatakikomi       Ms34w  Tomisakae (0-1)
Ms32e  Higonojo (1-0)         oshidashi        Ms32w  Oki (0-1)
Ms30w  Ryuko (1-0)            yorikiri         Ms29w  Ikegawa (0-1)
Ms28e  Asahiryu (1-0)         yorikiri         Ms28w  Tokushinho (0-1)
Ms26w  Fujiazuma (1-0)        okuritaoshi      Ms26e  Takemasa (0-1)
Ms24e  Irodori (1-0)          tsukidashi       Ms24w  Takakento (0-1)
Ms22w  Gochozan (1-0)         yoritaoshi       Ms22e  Koba (0-1)
Ms20w  Satoyama (1-0)         tottari          Ms20e  Tochimaru (0-1)
Ms18w  Amuru (1-0)            tottari          Ms18e  Chiyosakae (0-1)
Ms16w  Daishoryu (1-0)        oshitaoshi       Ms16e  Chiyoarashi (0-1)
Ms15e  Tsurubayashi (1-0)     oshitaoshi       Ms15w  Asahisho (0-1)
Ms11w  Shiba (1-0)            watashikomi      Ms12w  Akinohana (0-1)
Ms9e   Shonannoumi (1-0)      tsukiotoshi      Ms10w  Tamaki (0-1)
Ms7w   Daiseido (1-0)         tsukiotoshi      Ms8e   Murata (0-1)
Ms6e   Enho (1-0)             okuritaoshi      Ms5w   Jokoryu (0-1)
Ms3w   Tobizaru (1-0)         hatakikomi       Ms4e   Kitaharima (0-1)
Ms1w   Terutsuyoshi (1-0)     kozumatori       Ms2e   Asabenkei (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

Ms1e   Yago (1-0)             yorikiri         J14w   Kizenryu (0-1)
J13w   Daishoho (1-0)         oshidashi        J14e   Akua (0-1)
J13e   Mitoryu (1-0)          tsukidashi       J12w   Tochihiryu (0-1)
J11w   Takagenji (1-0)        yorikiri         J12e   Yamaguchi (0-1)
J10w   Kotoeko (1-0)          oshidashi        J10e   Seiro (0-1)
J9e    Takanosho (1-0)        oshidashi        J8w    Osunaarashi (0-1)
J8e    Amakaze (1-0)          yorikiri         J7w    Homarefuji (0-1)
J6w    Chiyonoo (1-0)         yorikiri         J7e    Sadanoumi (0-1)
J6e    Tsurugisho (1-0)       yorikiri         J5w    Gagamaru (0-1)
J5e    Tokushoryu (1-0)       yorikiri         J4w    Meisei (0-1)
J3w    Hidenoumi (1-0)        yorikiri         J4e    Kyokushuho (0-1)
J2e    Azumaryu (1-0)         oshidashi        J2w    Aoiyama (0-1)
J1w    Kyokutaisei (1-0)      yorikiri         J1e    Myogiryu (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Asanoyama (1-0)        uwatenage        M17e   Daiamami (0-1)
M16e   Ryuden (1-0)           uwatenage        M15w   Nishikigi (0-1)
M15e   Ishiura (1-0)          yoritaoshi       M14w   Yutakayama (0-1)
M13w   Daieisho (1-0)         tsukiotoshi      M14e   Abi (0-1)
M12w   Kagayaki (1-0)         oshidashi        M13e   Takekaze (0-1)
M11w   Daishomaru (1-0)       oshidashi        M12e   Sokokurai (0-1)
M11e   Kotoyuki (1-0)         hatakikomi       M10w   Aminishiki (0-1)
M9w    Chiyomaru (1-0)        yorikiri         M10e   Terunofuji (0-1)
M8w    Kaisei (1-0)           kotenage         M9e    Shohozan (0-1)
M8e    Tochiozan (1-0)        oshidashi        M7w    Chiyonokuni (0-1)
M7e    Chiyoshoma (1-0)       hatakikomi       M6w    Ikioi (0-1)
M5w    Endo (1-0)             sukuinage        M6e    Takarafuji (0-1)
M4w    Arawashi (1-0)         shitatenage      M5e    Okinoumi (0-1)
M3w    Tochinoshin (1-0)      yorikiri         M4e    Shodai (0-1)
S1w    Tamawashi (1-0)        oshidashi        M3e    Chiyotairyu (0-1)
S1e    Mitakeumi (1-0)        yorikiri         M2w    Kotoshogiku (0-1)
O1w    Takayasu (1-0)         kotenage         M2e    Yoshikaze (0-1)
O1e    Goeido (1-0)           oshidashi        M1w    Ichinojo (0-1)
Y2e    Kakuryu (1-0)          hikiotoshi       M1e    Hokutofuji (0-1)
K1e    Takakeisho (1-0)       tottari          Y1w    Kisenosato (0-1)
Y1e    Hakuho (1-0)           tsukiotoshi      K1w    Onosho (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 2

Jonokuchi Division

Jk25e  Tenei (1-0)            shitatenage      Jk24w  Hattorizakura (0-1)
Jk19w  Mitsumune (1-0)        yoritaoshi       Jk20e  Shinfuji (0-1)
Jk16w  Umiwatari (1-0)        oshidashi        Jk18e  Daigonishiki (0-1)
Jk12e  Kakutaiki (1-0)        oshidashi        Jk12w  Takita (0-1)
Jk9w   Nishimura (1-0)        oshidashi        Jk10w  Hayasaka (0-1)
Jk7w   Asahio (1-0)           oshidashi        Jk8e   Higohikari (0-1)
Jk5w   Matsuzawa (1-0)        oshitaoshi       Jk6e   Sawaisamu (0-1)
Jk3w   Azumahikari (1-0)      hatakikomi       Jk4e   Koreyasu (0-1)
Jk1w   Shimakaze (1-0)        yorikiri         Jk2e   Shunpo (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd104e Akashiryu (1-0)        oshidashi        Jd104w Asatatsuke (0-1)
Jd102e Kaishin (1-0)          oshidashi        Jd101w Kinugawa (0-1)
Jd99w  Ariake (1-0)           tsuridashi       Jd100e Toshonishiki (0-1)
Jd97w  Tatsunofuji (1-0)      uwatenage        Jd98e  Oatari (0-1)
Jd96e  Oshozan (1-0)          oshitaoshi       Jd95w  Minami (0-1)
Jd94e  Wada (1-0)             oshidashi        Jd93w  Teruju (0-1)
Jd91w  Hakuyo (1-0)           yorikiri         Jd91e  Banshunada (0-1)
Jd89w  Shiraseyama (1-0)      tsukitaoshi      Jd89e  Fujinoteru (0-1)
Jd86w  Kototsukahara (1-0)    yorikiri         Jd87w  Teraowaka (0-1)
Jd84e  Wakasatake (1-0)       fusen            Jd84w  Harada (0-1)
Jd82w  Shinzan (1-0)          yorikiri         Jd82e  Okuniasahi (0-1)
Jd80e  Yuriki (1-0)           fusen            Jd80w  Nonaka (0-1)
Jd78w  Dewanosora (1-0)       oshidashi        Jd78e  Hokutosato (0-1)
Jd76e  Adachi (1-0)           kubinage         Jd75w  Chiyonosora (0-1)
Jd73e  Ono (1-0)              oshidashi        Jd73w  Daiisshin (0-1)
Jd71e  Yukiamami (1-0)        yorikiri         Jd71w  Satsumao (0-1)
Jd69e  Seito (1-0)            okuritaoshi      Jd69w  Omura (0-1)
Jd67e  Honma (1-0)            oshidashi        Jd66w  Tokkoriki (0-1)
Jd64w  Kototaiko (1-0)        shitatenage      Jd65e  Konno (0-1)
Jd63e  Hokutoryu (1-0)        yorikiri         Jd62w  Toki (0-1)
Jd60w  Kotourasaki (1-0)      tsukiotoshi      Jd61e  Miura (0-1)
Jd59e  Tochisato (1-0)        hatakikomi       Jd58w  Hokutoyu (0-1)
Jd56w  Tokimaru (1-0)         okuritaoshi      Jd57e  Taranami (0-1)
Jd53w  Tochinoshima (1-0)     oshidashi        Jd54e  Daishojo (0-1)
Jd53e  Takataisho (1-0)       hikiotoshi       Jd52w  Kotoomura (0-1)
Jd50e  Terumichi (1-0)        tsukiotoshi      Jd51e  Kotomanabe (0-1)
Jd48w  Fujihisashi (1-0)      yoritaoshi       Jd49e  Uminishiki (0-1)
Jd47e  Chura (1-0)            uwatedashinage   Jd46w  Kainowaka (0-1)
Jd44w  Kiriarashi (1-0)       oshidashi        Jd45e  Kotoharamoto (0-1)
Jd42w  Daishohama (1-0)       okuridashi       Jd43e  Takakurayama (0-1)
Jd40w  Asashiomoto (1-0)      oshidashi        Jd41e  Sakai (0-1)
Jd39e  Amamidake (1-0)        hatakikomi       Jd38w  Kotonagahama (0-1)
Jd36e  Hibikiryu (1-0)        yorikiri         Jd37e  Arikawa (0-1)
Jd33e  Isshinryu (1-0)        yorikiri         Jd33w  Burinosato (0-1)
Jd31w  Hikarifuji (1-0)       oshidashi        Jd31e  Miyakojima (0-1)
Jd29e  Asakura (1-0)          yorikiri         Jd29w  Tsubakifuji (0-1)
Jd27e  Takabayama (1-0)       oshidashi        Jd27w  Daishoko (0-1)
Jd25w  Sumidagawa (1-0)       oshidashi        Jd25e  Kotonoshima (0-1)
Jd23e  Wakaichiro (1-0)       oshidashi        Jd23w  Takanonari (0-1)
Jd21e  Iko (1-0)              yorikiri         Jd21w  Teraosho (0-1)
Jd19e  Miyazakiyama (1-0)     utchari          Jd18w  Isenohana (0-1)
Jd16w  Saito (1-0)            okuridashi       Jd17e  Toseima (0-1)
Jd14w  Kotoseigo (1-0)        oshidashi        Jd15e  Hakkairyu (0-1)
Jd12w  Daitenpaku (1-0)       yorikiri         Jd13e  Kotouruga (0-1)
Jd11e  Hokutogo (1-0)         hatakikomi       Jd10w  Okunisato (0-1)
Jd8w   Kaiseijo (1-0)         yoritaoshi       Jd9e   Miyanofuji (0-1)
Jd6w   Ako (1-0)              oshidashi        Jd6e   Maenofuji (0-1)
Jd4e   Miyazaki (1-0)         hikiotoshi       Jd3e   Satonofuji (0-1)
Jd2e   Kotootomo (1-0)        shitatenage      Jd1e   Daishomune (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99w  Tokiryu (1-0)          oshidashi        Sd99e  Asakoga (0-1)
Sd97w  Wakahizen (1-0)        sukuinage        Sd96w  Tochimitsuru (0-1)
Sd95e  Hidano (1-0)           yorikiri         Sd94w  Takakiho (0-1)
Sd92w  Kenyu (1-0)            oshidashi        Sd93e  Takiguchi (0-1)
Sd91e  Kamito (1-0)           tsukidashi       Sd90e  Miyauchi (0-1)
Sd88w  Mienosato (1-0)        shitatenage      Sd88e  Wakasenryu (0-1)
Sd86e  Kamiyutaka (1-0)       yorikiri         Sd86w  Yoshimura (0-1)
Sd84w  Kenshin (1-0)          oshidashi        Sd84e  Gorikiyama (0-1)
Sd82e  Dewaazuma (1-0)        oshidashi        Sd81e  Imafuku (0-1)
Sd79w  Asaokado (1-0)         hatakikomi       Sd79e  Onokura (0-1)
Sd77w  Kitanomine (1-0)       oshitaoshi       Sd77e  Orora (0-1)
Sd75w  Takei (1-0)            hatakikomi       Sd75e  Hirose (0-1)
Sd73e  Hokuyozan (1-0)        oshidashi        Sd73w  Ginseizan (0-1)
Sd72e  Daishoki (1-0)         oshidashi        Sd72w  Yoshiazuma (0-1)
Sd69e  Okinoiwa (1-0)         yorikiri         Sd68w  Hienriki (0-1)
Sd67e  Sumanoumi (1-0)        yoritaoshi       Sd66w  Seigo (0-1)
Sd64w  Takamiryu (1-0)        hatakikomi       Sd65e  Kototora (0-1)
Sd62w  Baraki (1-0)           oshidashi        Sd63e  Nakashima (0-1)
Sd60w  Kiritsubasa (1-0)      fumidashi        Sd61e  Hamaeiko (0-1)
Sd58w  Ryuseio (1-0)          yorikiri         Sd59e  Koshinishiki (0-1)
Sd57e  Kasugakuni (1-0)       yorikiri         Sd56w  Asanotosa (0-1)
Sd55e  Kotorikuzan (1-0)      oshidashi        Sd54w  Hokutohana (0-1)
Sd53e  Dairaido (1-0)         tsukidashi       Sd52w  Satoyama (0-1)
Sd50w  Ohata (1-0)            fusen            Sd51e  Nishiyama (0-1)
Sd48w  Asanojo (1-0)          okuridashi       Sd49w  Saionji (0-1)
Sd46w  Daishoiwa (1-0)        oshidashi        Sd47e  Tochikasuga (0-1)
Sd44w  Hokutoshin (1-0)       tsukiotoshi      Sd45e  Wakanofuji (0-1)
Sd43e  Sadanohana (1-0)       oshidashi        Sd42w  Hagane (0-1)
Sd40w  Hokutotsuru (1-0)      yorikiri         Sd41e  Shobushi (0-1)
Sd38w  Sakaekaze (1-0)        tsukiotoshi      Sd39e  Kitadaichi (0-1)
Sd36w  Fukamiyama (1-0)       oshidashi        Sd36e  Kasugamine (0-1)
Sd34w  Inoue (1-0)            hatakikomi       Sd34e  Kotorikisen (0-1)
Sd32w  Yutakasho (1-0)        tottari          Sd32e  Tenichi (0-1)
Sd30e  Chiyoraizan (1-0)      yorikiri         Sd29w  Tsugaruumi (0-1)
Sd28e  Wagurayama (1-0)       yorikiri         Sd27w  Sadanokuni (0-1)
Sd25w  Sazanami (1-0)         yorikiri         Sd26e  Fukunofuji (0-1)
Sd23w  Mitozakura (1-0)       yoritaoshi       Sd24e  Haruhikari (0-1)
Sd21w  Mitotsukasa (1-0)      yorikiri         Sd22e  Ebisumaru (0-1)
Sd19w  Kurahashi (1-0)        oshidashi        Sd20e  Byakko (0-1)
Sd18w  Wakayama (1-0)         yorikiri         Sd17w  Okinofuji (0-1)
Sd16e  Kotokino (1-0)         yorikiri         Sd15w  Awajiumi (0-1)
Sd13w  Aozora (1-0)           yorikiri         Sd14e  Hitachigo (0-1)
Sd11w  Hikarugenji (1-0)      makiotoshi       Sd12e  Rao (0-1)
Sd10e  Sasayama (1-0)         yorikiri         Sd9w   Denzan (0-1)
Sd8e   Kirinoryu (1-0)        uwatenage        Sd7w   Komakiryu (0-1)
Sd6e   Shinohara (1-0)        oshitaoshi       Sd5w   Tamakongo (0-1)
Sd4e   Aonosho (1-0)          makiotoshi       Sd3w   Karatsuumi (0-1)
Sd1e   Kisenoyama (1-0)       tsukiotoshi      Sd1w   Kaizen (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Okoryu (1-0)           yorikiri         Ms59w  Hokutoshu (0-1)
Ms57e  Asakishin (1-0)        tsukidashi       Ms57w  Amanoshima (0-1)
Ms55w  Kihonoumi (1-0)        yoritaoshi       Ms55e  Tanabe (0-1)
Ms53w  Sadanosato (1-0)       tsukiotoshi      Ms53e  Kotohayato (0-1)
Ms51w  Kotodairyu (1-0)       yorikiri         Ms51e  Tsuyukusa (0-1)
Ms49w  Mugendai (1-0)         yorikiri         Ms49e  Musashikuni (0-1)
Ms47e  Tochiseiryu (1-0)      shitatenage      Ms47w  Sakigake (0-1)
Ms45w  Shosei (1-0)           yorikiri         Ms45e  Taichiyama (0-1)
Ms43w  Hokutokawa (1-0)       hatakikomi       Ms43e  Kansei (0-1)
Ms41e  Irie (1-0)             oshitaoshi       Ms41w  Terao (0-1)
Ms38w  Kotokobai (1-0)        oshidashi        Ms39w  Akinoyama (0-1)
Ms37w  Hamayutaka (1-0)       oshidashi        Ms37e  Oazuma (0-1)
Ms35w  Nogami (1-0)           oshidashi        Ms35e  Nionoumi (0-1)
Ms33e  Fukugoriki (1-0)       yorikiri         Ms33w  Horyuyama (0-1)
Ms31e  Tomokaze (1-0)         oshidashi        Ms31w  Ikeru (0-1)
Ms29e  Oiwato (1-0)           oshidashi        Ms30e  Ryusei (0-1)
Ms27w  Kotokamatani (1-0)     uwatenage        Ms27e  Higoarashi (0-1)
Ms25e  Kairyu (1-0)           tsukiotoshi      Ms25w  Takaryu (0-1)
Ms23e  Sagatsukasa (1-0)      hikiotoshi       Ms23w  Nishikifuji (0-1)
Ms21e  Ichiyamamoto (1-0)     oshidashi        Ms21w  Kiribayama (0-1)
Ms19e  Kotaro (1-0)           oshidashi        Ms19w  Kotodaigo (0-1)
Ms17e  Wakatakakage (1-0)     katasukashi      Ms17w  Gokushindo (0-1)
Ms14e  Tenkaiho (1-0)         yorikiri         Ms14w  Kagamio (0-1)
Ms13w  Dewahayate (1-0)       sukuinage        Ms13e  Kotokuzan (0-1)
Ms11e  Kizaki (1-0)           oshidashi        Ms12e  Hokaho (0-1)
Ms8w   Hakuyozan (1-0)        tsukidashi       Ms10e  Chiyonoumi (0-1)
Ms7e   Takayoshitoshi (1-0)   uwatenage        Ms6w   Wakamotoharu (0-1)
Ms4w   Akiseyama (1-0)        oshidashi        Ms5e   Toyonoshima (0-1)
Ms2w   Shimanoumi (1-0)       fusen            Ms3e   Kitataiki (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

Ms1w   Terutsuyoshi (2-0)     shitatenage      J14e   Akua (0-2)
J13e   Mitoryu (2-0)          yorikiri         J14w   Kizenryu (0-2)
J13w   Daishoho (2-0)         hatakikomi       J12w   Tochihiryu (0-2)
J12e   Yamaguchi (1-1)        okuridashi       J10e   Seiro (0-2)
J11w   Takagenji (2-0)        yorikiri         J10w   Kotoeko (1-1)
J8e    Amakaze (2-0)          hatakikomi       J9e    Takanosho (1-1)
J7w    Homarefuji (1-1)       oshidashi        J8w    Osunaarashi (0-2)
J7e    Sadanoumi (1-1)        yoritaoshi       J6e    Tsurugisho (1-1)
J6w    Chiyonoo (2-0)         shitatenage      J5w    Gagamaru (0-2)
J5e    Tokushoryu (2-0)       yorikiri         J4e    Kyokushuho (0-2)
J3w    Hidenoumi (2-0)        oshidashi        J4w    Meisei (0-2)
J1e    Myogiryu (1-1)         oshidashi        J2e    Azumaryu (1-1)
J1w    Kyokutaisei (2-0)      yorikiri         J2w    Aoiyama (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Daiamami (1-1)         yorikiri         M16e   Ryuden (1-1)
M16w   Asanoyama (2-0)        yorikiri         M15w   Nishikigi (0-2)
M15e   Ishiura (2-0)          hikiotoshi       M14e   Abi (0-2)
M14w   Yutakayama (1-1)       oshidashi        M13w   Daieisho (1-1)
M12e   Sokokurai (1-1)        oshidashi        M13e   Takekaze (0-2)
M12w   Kagayaki (2-0)         oshidashi        M11w   Daishomaru (1-1)
M11e   Kotoyuki (2-0)         hikiotoshi       M10e   Terunofuji (0-2)
M10w   Aminishiki (1-1)       yorikiri         M9w    Chiyomaru (1-1)
M9e    Shohozan (1-1)         oshidashi        M8e    Tochiozan (1-1)
M8w    Kaisei (2-0)           yorikiri         M7w    Chiyonokuni (0-2)
M7e    Chiyoshoma (2-0)       sukuinage        M6e    Takarafuji (0-2)
M5w    Endo (2-0)             tsukiotoshi      M6w    Ikioi (0-2)
M5e    Okinoumi (1-1)         uwatenage        M4e    Shodai (0-2)
M3w    Tochinoshin (2-0)      yorikiri         M4w    Arawashi (1-1)
S1e    Mitakeumi (2-0)        yorikiri         M3e    Chiyotairyu (0-2)
S1w    Tamawashi (2-0)        tsukidashi       M2e    Yoshikaze (0-2)
O1e    Goeido (2-0)           uwatenage        K1w    Onosho (0-2)
O1w    Takayasu (2-0)         uwatenage        M2w    Kotoshogiku (0-2)
Y1e    Hakuho (2-0)           yorikiri         M1w    Ichinojo (0-2)
Y2e    Kakuryu (2-0)          oshidashi        K1e    Takakeisho (1-1)
Y1w    Kisenosato (1-1)       yorikiri         M1e    Hokutofuji (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 3

Jonokuchi Division

Jk25w  Shachinofuji (1-0)     oshidashi        Jk24w  Hattorizakura (0-2)
Jk22w  Osumifuji (2-0)        tsukiotoshi      Jk23w  Satoiazuma (1-1)
Jk20w  Tsukahara (2-0)        hikiotoshi       Jk21w  Watanabe (1-1)
Jk20e  Shinfuji (1-1)         isamiashi        Jk18w  Yoshoyama (0-2)
Jk14w  Moriurara (1-1)        yorikiri         Jk18e  Daigonishiki (0-2)
Jk12e  Kakutaiki (2-0)        yorikiri         Jk10e  Shimizu (1-1)
Jk8w   Sawanofuji (1-1)       oshidashi        Jk10w  Hayasaka (0-2)
Jk6w   Sekizukayama (1-1)     uwatenage        Jk8e   Higohikari (0-2)
Jk4w   Toyama (1-1)           oshidashi        Jk6e   Sawaisamu (0-2)
Jk2w   Chiyotaiko (1-1)       yorikiri         Jk4e   Koreyasu (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd105w Asahinishiki (2-0)     yorikiri         Jk1w   Shimakaze (1-1)
Jd104w Asatatsuke (1-1)       tsukiotoshi      Jd103e Jingu (0-2)
Jd100w Bushi (2-0)            yoritaoshi       Jd102e Kaishin (1-1)
Jd98w  Sakura (2-0)           yorikiri         Jd99w  Ariake (1-1)
Jd97w  Tatsunofuji (2-0)      yoritaoshi       Jd96w  Itakozakura (1-1)
Jd96e  Oshozan (2-0)          oshidashi        Jd94w  Zendaisho (1-1)
Jd92e  Wakanoguchi (2-0)      uwatenage        Jd94e  Wada (1-1)
Jd91w  Hakuyo (2-0)           yorikiri         Jd90e  Azumanami (1-1)
Jd88e  Chida (2-0)            sukuinage        Jd89w  Shiraseyama (1-1)
Jd85w  Imai (2-0)             oshidashi        Jd86w  Kototsukahara (1-1)
Jd83w  Mogaminishiki (1-1)    hikiotoshi       Jd82e  Okuniasahi (0-2)
Jd79w  Reon (2-0)             hatakikomi       Jd80e  Yuriki (1-1)
Jd77w  Mienomaru (1-1)        oshidashi        Jd78e  Hokutosato (0-2)
Jd75w  Chiyonosora (1-1)      oshidashi        Jd75e  Bando (0-2)
Jd72w  Yamashita (1-1)        yorikiri         Jd73w  Daiisshin (0-2)
Jd71e  Yukiamami (2-0)        yorikiri         Jd70w  Yabuoka (1-1)
Jd68e  Daisho (1-1)           oshitaoshi       Jd69w  Omura (0-2)
Jd66e  Kokuryunami (2-0)      oshidashi        Jd67e  Honma (1-1)
Jd63w  Hamadayama (2-0)       yorikiri         Jd64w  Kototaiko (1-1)
Jd63e  Hokutoryu (2-0)        oshitaoshi       Jd62e  Buken (1-1)
Jd59w  Sadanogo (2-0)         hatakikomi       Jd60w  Kotourasaki (1-1)
Jd59e  Tochisato (2-0)        hikiotoshi       Jd57w  Yamanaka (1-1)
Jd56w  Tokimaru (2-0)         tsukiotoshi      Jd55w  Tatsunoumi (1-1)
Jd54w  Matsuyama (2-0)        hatakikomi       Jd53w  Tochinoshima (1-1)
Jd51e  Kotomanabe (1-1)       shitatehineri    Jd51w  Hokutonami (0-2)
Jd49w  Tosahikari (2-0)       oshidashi        Jd52e  Takaseiryu (1-1)
Jd47w  Amamisho (1-1)         yorikiri         Jd50w  Yukiumi (0-2)
Jd46w  Kainowaka (1-1)        hikiotoshi       Jd45w  Asanoshima (0-2)
Jd43w  Nakao (1-1)            yorikiri         Jd45e  Kotoharamoto (0-2)
Jd41w  Amatsu (1-1)           oshidashi        Jd43e  Takakurayama (0-2)
Jd39w  Kiryu (2-0)            oshidashi        Jd40w  Asashiomoto (1-1)
Jd37w  Izumigawa (2-0)        okuridashi       Jd39e  Amamidake (1-1)
Jd36e  Hibikiryu (2-0)        hatakikomi       Jd34e  Nakaishi (1-1)
Jd32e  Amatsukasa (2-0)       hatakikomi       Jd33e  Isshinryu (1-1)
Jd30e  Terunosato (1-1)       yorikiri         Jd31e  Miyakojima (0-2)
Jd28e  Kaiho (2-0)            oshidashi        Jd29e  Asakura (1-1)
Jd27w  Daishoko (1-1)         oshidashi        Jd26e  Hanakaze (0-2)
Jd25e  Kotonoshima (1-1)      tsukiotoshi      Jd24e  Sorakaze (0-2)
Jd22e  Chiyooume (1-1)        yorikiri         Jd23w  Takanonari (0-2)
Jd19w  Fujinowaka (1-1)       oshitaoshi       Jd21w  Teraosho (0-2)
Jd16w  Saito (2-0)            oshidashi        Jd19e  Miyazakiyama (1-1)
Jd17w  Tainaka (2-0)          oshidashi        Jd15w  Nakatani (1-1)
Jd13w  Toho (1-1)             yorikiri         Jd15e  Hakkairyu (0-2)
Jd11w  Toryu (2-0)            oshidashi        Jd12w  Daitenpaku (1-1)
Jd9w   Hatachijo (1-1)        yorikiri         Jd10w  Okunisato (0-2)
Jd7e   Kirizakura (1-1)       hikiotoshi       Jd9e   Miyanofuji (0-2)
Jd4w   Wakakoki (2-0)         hikiotoshi       Jd6w   Ako (1-1)
Jd1w   Daishowaka (1-1)       yorikiri         Jd3e   Satonofuji (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd2w   Fujinokaze (2-0)       hikiotoshi       Sd100e Kotomyozan (1-1)
Sd99w  Tokiryu (2-0)          hatakikomi       Sd98e  Tokikaze (1-1)
Sd94w  Takakiho (1-1)         yorikiri         Sd93w  Kurokage (0-2)
Sd92w  Kenyu (2-0)            oshidashi        Sd91w  Surugafuji (1-1)
Sd91e  Kamito (2-0)           katasukashi      Sd89e  Mutsukaze (1-1)
Sd87e  Ryuki (1-1)            fusen            Sd88e  Wakasenryu (0-2)
Sd86e  Kamiyutaka (2-0)       yorikiri         Sd85e  Kototaiki (1-1)
Sd84e  Gorikiyama (1-1)       kotenage         Sd83w  Terunohana (0-2)
Sd81e  Imafuku (1-1)          oshidashi        Sd80w  Maeta (0-2)
Sd78w  Kiyonoumi (1-1)        hikiotoshi       Sd79e  Onokura (0-2)
Sd76w  Tochiminato (1-1)      fusen            Sd77e  Orora (0-2)
Sd74w  Hiradoumi (1-1)        yorikiri         Sd75e  Hirose (0-2)
Sd72w  Yoshiazuma (1-1)       yorikiri         Sd73w  Ginseizan (0-2)
Sd71e  Daishokaku (1-1)       yorikiri         Sd70e  Dewaizumi (0-2)
Sd68e  Kaorufuji (2-0)        katasukashi      Sd69e  Okinoiwa (1-1)
Sd66w  Seigo (1-1)            oshidashi        Sd66e  Kotokensei (0-2)
Sd64w  Takamiryu (2-0)        sukuinage        Sd63w  Dewanojo (1-1)
Sd62w  Baraki (2-0)           yorikiri         Sd62e  Yoshifuji (1-1)
Sd59w  Ryutsukasa (2-0)       sukuinage        Sd60w  Kiritsubasa (1-1)
Sd58w  Ryuseio (2-0)          oshidashi        Sd57w  Oisato (1-1)
Sd56e  Hisanotora (2-0)       hatakikomi       Sd57e  Kasugakuni (1-1)
Sd55e  Kotorikuzan (2-0)      hatakikomi       Sd53e  Dairaido (1-1)
Sd52e  Daijo (2-0)            yoritaoshi       Sd54e  Yoshikasuga (1-1)
Sd51w  Chiyodaigo (1-1)       hatakikomi       Sd49w  Saionji (0-2)
Sd49e  Asayokomichi (1-1)     tsukiotoshi      Sd47w  Kotokumazoe (0-2)
Sd45w  Masunoyama (2-0)       oshidashi        Sd46w  Daishoiwa (1-1)
Sd43w  Aratora (2-0)          yorikiri         Sd44w  Hokutoshin (1-1)
Sd41w  Kotonoshu (2-0)        okuridashi       Sd43e  Sadanohana (1-1)
Sd40w  Hokutotsuru (2-0)      uwatenage        Sd39w  Tatsukaze (1-1)
Sd37e  Kotootori (2-0)        hikiotoshi       Sd38w  Sakaekaze (1-1)
Sd36w  Fukamiyama (2-0)       oshidashi        Sd35e  Saio (1-1)
Sd33e  Haruminato (2-0)       oshidashi        Sd34w  Inoue (1-1)
Sd30w  Kotofukujuno (1-1)     yorikiri         Sd32e  Tenichi (0-2)
Sd28w  Matsuda (1-1)          nichonage        Sd29w  Tsugaruumi (0-2)
Sd26w  Fujisato (1-1)         oshitaoshi       Sd27w  Sadanokuni (0-2)
Sd24w  Daishozen (1-1)        oshidashi        Sd26e  Fukunofuji (0-2)
Sd24e  Haruhikari (1-1)       oshidashi        Sd22w  Yamatoarashi (0-2)
Sd20w  Onojo (2-0)            kubinage         Sd21w  Mitotsukasa (1-1)
Sd18w  Wakayama (2-0)         tsukiotoshi      Sd19w  Kurahashi (1-1)
Sd17w  Okinofuji (1-1)        yorikiri         Sd16w  Kaonishiki (0-2)
Sd15w  Awajiumi (1-1)         yorikiri         Sd14w  Munakata (0-2)
Sd13w  Aozora (2-0)           yorikiri         Sd12w  Kainishiki (1-1)
Sd11w  Hikarugenji (2-0)      shitatenage      Sd10w  Chiyonokatsu (1-1)
Sd8w   Kaisho (2-0)           oshidashi        Sd10e  Sasayama (1-1)
Sd7w   Komakiryu (1-1)        yorikiri         Sd6w   Shoketsu (0-2)
Sd4w   Musashiumi (1-1)       hatakikomi       Sd5w   Tamakongo (0-2)
Sd3w   Karatsuumi (1-1)       kotenage         Sd2e   Kainoryu (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd1e   Kisenoyama (2-0)       oshidashi        Ms60e  Aomihama (1-1)
Ms58e  Kyokusoten (1-1)       yorikiri         Ms59w  Hokutoshu (0-2)
Ms56e  Kotoinagaki (1-1)      okuridashi       Ms57w  Amanoshima (0-2)
Ms55w  Kihonoumi (2-0)        tsukiotoshi      Ms54e  Asakoki (1-1)
Ms53w  Sadanosato (2-0)       okuridashi       Ms52e  Hotsukasa (1-1)
Ms50e  Katsunofuji (2-0)      yorikiri         Ms51w  Kotodairyu (1-1)
Ms49w  Mugendai (2-0)         yorikiri         Ms48e  Azumasato (1-1)
Ms47w  Sakigake (1-1)         yoritaoshi       Ms46e  Kirinofuji (0-2)
Ms44e  Keitenkai (1-1)        yorikiri         Ms45e  Taichiyama (0-2)
Ms43e  Kansei (1-1)           oshidashi        Ms42e  Aokishin (0-2)
Ms40e  Kaito (2-0)            oshidashi        Ms41e  Irie (1-1)
Ms39w  Akinoyama (1-1)        oshidashi        Ms38e  Kotomisen (0-2)
Ms37w  Hamayutaka (2-0)       hatakikomi       Ms36e  Ichiki (1-1)
Ms34e  Wakatakamoto (2-0)     uwatedashinage   Ms35w  Nogami (1-1)
Ms32e  Higonojo (2-0)         oshidashi        Ms33e  Fukugoriki (1-1)
Ms31w  Ikeru (1-1)            kirikaeshi       Ms30e  Ryusei (0-2)
Ms28e  Asahiryu (2-0)         tsukiotoshi      Ms29e  Oiwato (1-1)
Ms26e  Takemasa (1-1)         tsukiotoshi      Ms27e  Higoarashi (0-2)
Ms25e  Kairyu (2-0)           hikiotoshi       Ms24e  Irodori (1-1)
Ms22e  Koba (1-1)             fusen            Ms23w  Nishikifuji (0-2)
Ms21w  Kiribayama (1-1)       hatakikomi       Ms20e  Tochimaru (0-2)
Ms18e  Chiyosakae (1-1)       oshidashi        Ms19w  Kotodaigo (0-2)
Ms17w  Gokushindo (1-1)       yorikiri         Ms16e  Chiyoarashi (0-2)
Ms15e  Tsurubayashi (2-0)     yorikiri         Ms14e  Tenkaiho (1-1)
Ms13w  Dewahayate (2-0)       sukuinage        Ms11w  Shiba (1-1)
Ms9e   Shonannoumi (2-0)      oshidashi        Ms11e  Kizaki (1-1)
Ms7w   Daiseido (2-0)         yorikiri         Ms8w   Hakuyozan (1-1)
Ms6w   Wakamotoharu (1-1)     yorikiri         Ms5w   Jokoryu (0-2)
Ms3w   Tobizaru (2-0)         hikiotoshi       Ms4w   Akiseyama (1-1)
Ms1e   Yago (2-0)             yorikiri         Ms2w   Shimanoumi (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Daishoho (3-0)         uwatenage        Ms2e   Asabenkei (0-2)
J13e   Mitoryu (3-0)          tsukiotoshi      J14e   Akua (0-3)
J12w   Tochihiryu (1-2)       oshitaoshi       J14w   Kizenryu (0-3)
J12e   Yamaguchi (2-1)        hikiotoshi       J10w   Kotoeko (1-2)
J10e   Seiro (1-2)            hatakikomi       J11w   Takagenji (2-1)
J8e    Amakaze (3-0)          oshidashi        J8w    Osunaarashi (0-3)
J9e    Takanosho (2-1)        hikiotoshi       J7w    Homarefuji (1-2)
J5w    Gagamaru (1-2)         tsukiotoshi      J7e    Sadanoumi (1-2)
J6w    Chiyonoo (3-0)         yorikiri         J5e    Tokushoryu (2-1)
J4e    Kyokushuho (1-2)       yoritaoshi       J4w    Meisei (0-3)
J6e    Tsurugisho (2-1)       yorikiri         J3w    Hidenoumi (2-1)
J2e    Azumaryu (2-1)         hansoku          J1w    Kyokutaisei (2-1)
J2w    Aoiyama (1-2)          yorikiri         J1e    Myogiryu (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Asanoyama (3-0)        yorikiri         M16e   Ryuden (1-2)
M15e   Ishiura (3-0)          shitatenage      M17e   Daiamami (1-2)
M15w   Nishikigi (1-2)        oshidashi        M14w   Yutakayama (1-2)
M14e   Abi (1-2)              tsukidashi       M13e   Takekaze (0-3)
M13w   Daieisho (2-1)         oshidashi        M12w   Kagayaki (2-1)
M12e   Sokokurai (2-1)        oshidashi        M10w   Aminishiki (1-2)
M11w   Daishomaru (2-1)       fusen            M10e   Terunofuji (0-3)
M9w    Chiyomaru (2-1)        tsukidashi       M11e   Kotoyuki (2-1)
M8e    Tochiozan (2-1)        oshidashi        M8w    Kaisei (2-1)
M9e    Shohozan (2-1)         oshidashi        M7w    Chiyonokuni (0-3)
M6e    Takarafuji (1-2)       yorikiri         M6w    Ikioi (0-3)
M7e    Chiyoshoma (3-0)       uwatenage        M5w    Endo (2-1)
M4w    Arawashi (2-1)         sukuinage        M4e    Shodai (0-3)
M3w    Tochinoshin (3-0)      yorikiri         M5e    Okinoumi (1-2)
K1e    Takakeisho (2-1)       oshidashi        S1w    Tamawashi (2-1)
S1e    Mitakeumi (3-0)        tsukiotoshi      K1w    Onosho (0-3)
O1w    Takayasu (3-0)         tsukiotoshi      M3e    Chiyotairyu (0-3)
O1e    Goeido (3-0)           sukuinage        M2w    Kotoshogiku (0-3)
M1w    Ichinojo (1-2)         yorikiri         Y1w    Kisenosato (1-2)
M1e    Hokutofuji (1-2)       oshidashi        Y1e    Hakuho (2-1)
Y2e    Kakuryu (3-0)          tsukiotoshi      M2e    Yoshikaze (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 4

Jonokuchi Division

Jk25w  Shachinofuji (2-0)     uwatenage        Jk25e  Tenei (1-1)
Jk23e  Wakaseiun (1-1)        kakenage         Jk24e  Matsuoka (0-2)
Jk22e  Kiminofuji (1-1)       hatakikomi       Jk21e  Fukuda (0-2)
Jk19e  Kototebakari (2-0)     oshitaoshi       Jk19w  Mitsumune (1-1)
Jk16w  Umiwatari (2-0)        okuridashi       Jk15w  Asahijo (1-1)
Jk11e  Daishiryu (1-1)        yorikiri         Jk12w  Takita (0-2)
Jk9w   Nishimura (2-0)        oshidashi        Jk9e   Kotoimagawa (1-1)
Jk7w   Asahio (2-0)           shitatenage      Jk7e   Kyonosato (1-1)
Jk5e   Kozakura (2-0)         yorikiri         Jk5w   Matsuzawa (1-1)
Jk3e   Kaitoma (2-0)          yorikiri         Jk3w   Azumahikari (1-1)
Jk1e   Tatsuki (1-1)          yorikiri         Jk2e   Shunpo (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd104e Akashiryu (2-0)        yorikiri         Jd103w Isamufuji (1-1)
Jd101w Kinugawa (1-1)         oshidashi        Jd101e Hamatensei (0-2)
Jd100e Toshonishiki (1-1)     oshidashi        Jd99e  Azumayama (0-2)
Jd98e  Oatari (1-1)           oshidashi        Jd97e  Fubu (0-2)
Jd95e  Noborifuji (1-1)       sukuinage        Jd95w  Minami (0-2)
Jd93e  Kyokuhikari (1-1)      oshidashi        Jd93w  Teruju (0-2)
Jd91e  Banshunada (1-1)       yoritaoshi       Jd90w  Satozakura (0-2)
Jd88w  Abezakura (1-1)        hatakikomi       Jd89e  Fujinoteru (0-2)
Jd86e  Ito (1-1)              oshidashi        Jd87w  Teraowaka (0-2)
Jd83e  Motokiyama (2-0)       tsukiotoshi      Jd84e  Wakasatake (1-1)
Jd82w  Shinzan (2-0)          yorikiri         Jd81e  Ishihara (1-1)
Jd81w  Fukuazuma (1-1)        tsukiotoshi      Jd79e  Tsuyasato (0-2)
Jd77e  Kotosato (2-0)         hatakikomi       Jd78w  Dewanosora (1-1)
Jd74w  Chiyotaiho (2-0)       oshidashi        Jd76e  Adachi (1-1)
Jd72e  Shingaku (2-0)         sukuinage        Jd73e  Ono (1-1)
Jd70e  Kirimaru (1-1)         tsukiotoshi      Jd71w  Satsumao (0-2)
Jd68w  Nakai (2-0)            yorikiri         Jd69e  Seito (1-1)
Jd66w  Tokkoriki (1-1)        fusen            Jd65w  Amane (0-2)
Jd65e  Konno (1-1)            yorikiri         Jd62w  Toki (0-2)
Jd64e  Higonoryu (1-1)        yoritaoshi       Jd61w  Byakkomaru (0-2)
Jd58w  Hokutoyu (1-1)         uwatenage        Jd61e  Miura (0-2)
Jd57e  Taranami (1-1)         yoritaoshi       Jd58e  Tokio (0-2)
Jd55e  Mochizuki (1-1)        yorikiri         Jd56e  Hanashi (0-2)
Jd54e  Daishojo (1-1)         katasukashi      Jd52w  Kotoomura (0-2)
Jd53e  Takataisho (2-0)       isamiashi        Jd50e  Terumichi (1-1)
Jd48w  Fujihisashi (2-0)      tsukiotoshi      Jd48e  Shido (1-1)
Jd47e  Chura (2-0)            yorikiri         Jd46e  Nagaya (1-1)
Jd44w  Kiriarashi (2-0)       hatakikomi       Jd44e  Fudano (1-1)
Jd42e  Hayashi (2-0)          yorikiri         Jd42w  Daishohama (1-1)
Jd41e  Sakai (1-1)            yorikiri         Jd40e  Yamato (0-2)
Jd38e  Furanshisu (1-1)       oshidashi        Jd38w  Kotonagahama (0-2)
Jd35e  Wakatozakura (1-1)     oshidashi        Jd37e  Arikawa (0-2)
Jd32w  Ota (1-1)              hatakikomi       Jd33w  Burinosato (0-2)
Jd31w  Hikarifuji (2-0)       amiuchi          Jd30w  Hao (1-1)
Jd28w  Suzuki (1-1)           oshitaoshi       Jd29w  Tsubakifuji (0-2)
Jd27e  Takabayama (2-0)       oshidashi        Jd26w  Ezuka (1-1)
Jd24w  Tochigidake (2-0)      oshidashi        Jd25w  Sumidagawa (1-1)
Jd23e  Wakaichiro (2-0)       tsukiotoshi      Jd22w  Wakayamanaka (1-1)
Jd20e  Hokutohomare (2-0)     oshidashi        Jd21e  Iko (1-1)
Jd18e  Mihamaumi (1-1)        yorikiri         Jd18w  Isenohana (0-2)
Jd16e  Kotoyamato (1-1)       uwatenage        Jd17e  Toseima (0-2)
Jd14w  Kotoseigo (2-0)        sukuinage        Jd14e  Mimurodake (1-1)
Jd12e  Sugano (1-1)           yorikiri         Jd13e  Kotouruga (0-2)
Jd10e  Hamamiryu (2-0)        hatakikomi       Jd11e  Hokutogo (1-1)
Jd8w   Kaiseijo (2-0)         yorikiri         Jd7w   Sakaefuji (1-1)
Jd6e   Maenofuji (1-1)        oshidashi        Jd5w   Kaishinmaru (0-2)
Jd4e   Miyazaki (2-0)         oshidashi        Jd2e   Kotootomo (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd1e   Daishomune (1-1)       hatakikomi       Sd100w Fujinotani (0-2)
Sd98w  Tochihayate (1-1)      oshidashi        Sd99e  Asakoga (0-2)
Sd97w  Wakahizen (2-0)        oshidashi        Sd96e  Omote (1-1)
Sd96w  Tochimitsuru (1-1)     oshitaoshi       Sd95w  Kaishu (0-2)
Sd95e  Hidano (2-0)           yorikiri         Sd94e  Yokoe (1-1)
Sd92e  Masutenryu (1-1)       yorikiri         Sd93e  Takiguchi (0-2)
Sd90e  Miyauchi (1-1)         yorikiri         Sd89w  Hokutoiwami (0-2)
Sd88w  Mienosato (2-0)        hatakikomi       Sd87w  Tokiryu (1-1)
Sd85w  Oyamatoumi (1-1)       oshidashi        Sd86w  Yoshimura (0-2)
Sd83e  Torakio (2-0)          yoritaoshi       Sd84w  Kenshin (1-1)
Sd80e  Kasugaryu (2-0)        kubinage         Sd82e  Dewaazuma (1-1)
Sd78e  Kanryu (2-0)           yorikiri         Sd79w  Asaokado (1-1)
Sd77w  Kitanomine (2-0)       tsukiotoshi      Sd76e  Fujitaisei (1-1)
Sd74e  Daiseiho (2-0)         okuridashi       Sd75w  Takei (1-1)
Sd73e  Hokuyozan (2-0)        yoritaoshi       Sd72e  Daishoki (1-1)
Sd71w  Tochikodai (2-0)       katasukashi      Sd70w  Kotokojima (1-1)
Sd68w  Hienriki (1-1)         yorikiri         Sd67w  Minatoryu (0-2)
Sd65w  Soranoumi (2-0)        yorikiri         Sd67e  Sumanoumi (1-1)
Sd63e  Nakashima (1-1)        oshidashi        Sd65e  Kototora (0-2)
Sd61w  Kotozensho (1-1)       oshidashi        Sd61e  Hamaeiko (0-2)
Sd59e  Koshinishiki (1-1)     kotenage         Sd60e  Shinyashiki (0-2)
Sd58e  Yuki (1-1)             yorikiri         Sd56w  Asanotosa (0-2)
Sd54w  Hokutohana (1-1)       oshidashi        Sd55w  Rikito (0-2)
Sd52w  Satoyama (1-1)         yorikiri         Sd53w  Tokuda (0-2)
Sd50w  Ohata (2-0)            yorikiri         Sd50e  Takatenshu (1-1)
Sd48w  Asanojo (2-0)          yoritaoshi       Sd48e  Kaiyudai (1-1)
Sd47e  Tochikasuga (1-1)      hatakikomi       Sd46e  Kotoryusei (0-2)
Sd45e  Wakanofuji (1-1)       yorikiri         Sd44e  Teraoumi (0-2)
Sd42w  Hagane (1-1)           yorikiri         Sd42e  Kyokuhozan (0-2)
Sd40e  Shohoryu (1-1)         tsukidashi       Sd41e  Shobushi (0-2)
Sd39e  Kitadaichi (1-1)       oshidashi        Sd38e  Tagonofuji (0-2)
Sd35w  Sadanohikari (1-1)     yorikiri         Sd36e  Kasugamine (0-2)
Sd33w  Azumasho (1-1)         yorikiri         Sd34e  Kotorikisen (0-2)
Sd32w  Yutakasho (2-0)        yorikiri         Sd31e  Genkaiho (1-1)
Sd30e  Chiyoraizan (2-0)      yorikiri         Sd29e  Narutaki (1-1)
Sd28e  Wagurayama (2-0)       oshidashi        Sd27e  Shunba (1-1)
Sd25e  Obamaumi (2-0)         kimedashi        Sd25w  Sazanami (1-1)
Sd23w  Mitozakura (2-0)       yoritaoshi       Sd23e  Okinohama (1-1)
Sd21e  Shoji (1-1)            yorikiri         Sd22e  Ebisumaru (0-2)
Sd20e  Byakko (1-1)           yorikiri         Sd19e  Hitenryu (0-2)
Sd17e  Masutoo (2-0)          yorikiri         Sd18e  Hokutoo (1-1)
Sd16e  Kotokino (2-0)         kotenage         Sd15e  Aoi (1-1)
Sd14e  Hitachigo (1-1)        oshidashi        Sd13e  Akatsuki (0-2)
Sd11e  Goryu (1-1)            hatakikomi       Sd12e  Rao (0-2)
Sd9e   Asatenmai (1-1)        yorikiri         Sd9w   Denzan (0-2)
Sd8e   Kirinoryu (2-0)        shitatenage      Sd7e   Saidaiji (1-1)
Sd5e   Kototsubasa (2-0)      oshidashi        Sd6e   Shinohara (1-1)
Sd4e   Aonosho (2-0)          oshidashi        Sd2w   Fukuyama (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Itadaki (1-1)          oshidashi        Sd1w   Kaizen (0-2)
Ms59e  Okoryu (2-0)           oshidashi        Ms58w  Koshinoryu (1-1)
Ms56w  Tochinohama (2-0)      oshitaoshi       Ms57e  Asakishin (1-1)
Ms55e  Tanabe (1-1)           oshidashi        Ms54w  Honda (0-2)
Ms52w  Nakazono (1-1)         oshidashi        Ms53e  Kotohayato (0-2)
Ms50w  Tochinobori (1-1)      hatakikomi       Ms51e  Tsuyukusa (0-2)
Ms48w  Nankairiki (1-1)       yorikiri         Ms49e  Musashikuni (0-2)
Ms47e  Tochiseiryu (2-0)      oshidashi        Ms46w  Tsushimanada (1-1)
Ms45w  Shosei (2-0)           watashikomi      Ms44w  Takamisato (1-1)
Ms42w  Rendaiyama (2-0)       yorikiri         Ms43w  Hokutokawa (1-1)
Ms41w  Terao (1-1)            shitatenage      Ms40w  Ayanoumi (0-2)
Ms39e  Midorifuji (2-0)       katasukashi      Ms38w  Kotokobai (1-1)
Ms36w  Komanokuni (1-1)       yorikiri         Ms37e  Oazuma (0-2)
Ms35e  Nionoumi (1-1)         tsukiotoshi      Ms34w  Tomisakae (0-2)
Ms32w  Oki (1-1)              shitatenage      Ms33w  Horyuyama (0-2)
Ms31e  Tomokaze (2-0)         oshidashi        Ms30w  Ryuko (1-1)
Ms28w  Tokushinho (1-1)       oshitaoshi       Ms29w  Ikegawa (0-2)
Ms26w  Fujiazuma (2-0)        yorikiri         Ms27w  Kotokamatani (1-1)
Ms25w  Takaryu (1-1)          oshidashi        Ms24w  Takakento (0-2)
Ms22w  Gochozan (2-0)         oshidashi        Ms23e  Sagatsukasa (1-1)
Ms21e  Ichiyamamoto (2-0)     tsukidashi       Ms20w  Satoyama (1-1)
Ms19e  Kotaro (2-0)           oshidashi        Ms18w  Amuru (1-1)
Ms17e  Wakatakakage (2-0)     yoritaoshi       Ms16w  Daishoryu (1-1)
Ms14w  Kagamio (1-1)          oshidashi        Ms15w  Asahisho (0-2)
Ms13e  Kotokuzan (1-1)        oshidashi        Ms12w  Akinohana (0-2)
Ms12e  Hokaho (1-1)           tsukiotoshi      Ms10w  Tamaki (0-2)
Ms8e   Murata (1-1)           oshidashi        Ms10e  Chiyonoumi (0-2)
Ms7e   Takayoshitoshi (2-0)   uwatenage        Ms6e   Enho (1-1)
Ms4e   Kitaharima (1-1)       fusen            Ms5e   Toyonoshima (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Kizenryu (1-3)         katasukashi      J14e   Akua (0-4)
J13w   Daishoho (4-0)         hatakikomi       J12e   Yamaguchi (2-2)
J11w   Takagenji (3-1)        uwatenage        J13e   Mitoryu (3-1)
J10w   Kotoeko (2-2)          oshitaoshi       J12w   Tochihiryu (1-3)
J9e    Takanosho (3-1)        oshidashi        J10e   Seiro (1-3)
J7e    Sadanoumi (2-2)        yorikiri         J8w    Osunaarashi (0-4)
J6w    Chiyonoo (4-0)         okuridashi       J8e    Amakaze (3-1)
J5e    Tokushoryu (3-1)       tsukiotoshi      J6e    Tsurugisho (2-2)
J5w    Gagamaru (2-2)         hatakikomi       J7w    Homarefuji (1-3)
J2e    Azumaryu (3-1)         hatakikomi       J4w    Meisei (0-4)
J2w    Aoiyama (2-2)          hikiotoshi       J4e    Kyokushuho (1-3)
J1w    Kyokutaisei (3-1)      yorikiri         J3w    Hidenoumi (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Daiamami (2-2)         okuridashi       J1e    Myogiryu (1-3)
M15w   Nishikigi (2-2)        yoritaoshi       M15e   Ishiura (3-1)
M14e   Abi (2-2)              uwatenage        M16e   Ryuden (1-3)
M16w   Asanoyama (4-0)        yorikiri         M14w   Yutakayama (1-3)
M13w   Daieisho (3-1)         yorikiri         M13e   Takekaze (0-4)
M12w   Kagayaki (3-1)         tsukidashi       M12e   Sokokurai (2-2)
M11e   Kotoyuki (3-1)         oshidashi        M11w   Daishomaru (2-2)
M9e    Shohozan (3-1)         sukuinage        M10w   Aminishiki (1-3)
M9w    Chiyomaru (3-1)        hikiotoshi       M8w    Kaisei (2-2)
M8e    Tochiozan (3-1)        oshidashi        M7e    Chiyoshoma (3-1)
M6w    Ikioi (1-3)            oshidashi        M7w    Chiyonokuni (0-4)
M6e    Takarafuji (2-2)       yorikiri         M5e    Okinoumi (1-3)
M5w    Endo (3-1)             oshidashi        M4w    Arawashi (2-2)
M4e    Shodai (1-3)           tsukihiza        M3e    Chiyotairyu (0-4)
S1e    Mitakeumi (4-0)        hikiotoshi       K1e    Takakeisho (2-2)
K1w    Onosho (1-3)           hatakikomi       S1w    Tamawashi (2-2)
O1e    Goeido (4-0)           yoritaoshi       M1e    Hokutofuji (1-3)
M3w    Tochinoshin (4-0)      tsukiotoshi      O1w    Takayasu (3-1)
Y2e    Kakuryu (4-0)          yorikiri         M1w    Ichinojo (1-3)
M2w    Kotoshogiku (1-3)      tsukiotoshi      Y1w    Kisenosato (1-3)
M2e    Yoshikaze (1-3)        hatakikomi       Y1e    Hakuho (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 5

Jonokuchi Division

Jk20w  Tsukahara (3-0)        oshitaoshi       Jk25w  Shachinofuji (2-1)
Jk20e  Shinfuji (2-1)         yoritaoshi       Jk23e  Wakaseiun (1-2)
Jk19e  Kototebakari (3-0)     oshidashi        Jk22w  Osumifuji (2-1)
Jk18e  Daigonishiki (1-2)     kotenage         Jk12w  Takita (0-3)
Jk15w  Asahijo (2-1)          oshidashi        Jk11e  Daishiryu (1-2)
Jk8e   Higohikari (1-2)       okuridashi       Jk10w  Hayasaka (0-3)
Jk7e   Kyonosato (2-1)        hikiotoshi       Jk9e   Kotoimagawa (1-2)
Jk5w   Matsuzawa (2-1)        oshidashi        Jk4w   Toyama (1-2)
Jk3e   Kaitoma (3-0)          yorikiri         Jk5e   Kozakura (2-1)
Jk1w   Shimakaze (2-1)        yorikiri         Jk1e   Tatsuki (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd103w Isamufuji (2-1)        oshidashi        Jd104w Asatatsuke (1-2)
Jd102e Kaishin (2-1)          hatakikomi       Jd100e Toshonishiki (1-2)
Jd101e Hamatensei (1-2)       yorikiri         Jd99e  Azumayama (0-3)
Jd96e  Oshozan (3-0)          oshidashi        Jd97w  Tatsunofuji (2-1)
Jd98e  Oatari (2-1)           yorikiri         Jd95e  Noborifuji (1-2)
Jd93e  Kyokuhikari (2-1)      hatakikomi       Jd94e  Wada (1-2)
Jd93w  Teruju (1-2)           tsukiotoshi      Jd90w  Satozakura (0-3)
Jd88w  Abezakura (2-1)        oshidashi        Jd89w  Shiraseyama (1-2)
Jd86e  Ito (2-1)              sukuinage        Jd86w  Kototsukahara (1-2)
Jd83e  Motokiyama (3-0)       yorikiri         Jd82w  Shinzan (2-1)
Jd81w  Fukuazuma (2-1)        oshitaoshi       Jd84e  Wakasatake (1-2)
Jd78w  Dewanosora (2-1)       sokubiotoshi     Jd80e  Yuriki (1-2)
Jd79w  Reon (3-0)             yorikiri         Jd77e  Kotosato (2-1)
Jd73w  Daiisshin (1-2)        yoritaoshi       Jd75e  Bando (0-3)
Jd72e  Shingaku (3-0)         yorikiri         Jd74w  Chiyotaiho (2-1)
Jd69w  Omura (1-2)            yoritaoshi       Jd71w  Satsumao (0-3)
Jd71e  Yukiamami (3-0)        uwatenage        Jd68w  Nakai (2-1)
Jd68e  Daisho (2-1)           oshidashi        Jd67e  Honma (1-2)
Jd63w  Hamadayama (3-0)       yorikiri         Jd66e  Kokuryunami (2-1)
Jd61w  Byakkomaru (1-2)       okuridashi       Jd61e  Miura (0-3)
Jd59w  Sadanogo (3-0)         yoritaoshi       Jd63e  Hokutoryu (2-1)
Jd57w  Yamanaka (2-1)         yorikiri         Jd58w  Hokutoyu (1-2)
Jd57e  Taranami (2-1)         oshidashi        Jd55w  Tatsunoumi (1-2)
Jd54w  Matsuyama (3-0)        tsukiotoshi      Jd53e  Takataisho (2-1)
Jd53w  Tochinoshima (2-1)     hikiotoshi       Jd52e  Takaseiryu (1-2)
Jd48w  Fujihisashi (3-0)      yorikiri         Jd49w  Tosahikari (2-1)
Jd47w  Amamisho (2-1)         kotenage         Jd50e  Terumichi (1-2)
Jd44w  Kiriarashi (3-0)       hikiotoshi       Jd47e  Chura (2-1)
Jd43w  Nakao (2-1)            yorikiri         Jd46e  Nagaya (1-2)
Jd41w  Amatsu (2-1)           okuridashi       Jd40w  Asashiomoto (1-2)
Jd42e  Hayashi (3-0)          yorikiri         Jd39w  Kiryu (2-1)
Jd36e  Hibikiryu (3-0)        yorikiri         Jd37w  Izumigawa (2-1)
Jd38e  Furanshisu (2-1)       okuridashi       Jd34e  Nakaishi (1-2)
Jd33w  Burinosato (1-2)       yoritaoshi       Jd31e  Miyakojima (0-3)
Jd32w  Ota (2-1)              hatakikomi       Jd30e  Terunosato (1-2)
Jd28e  Kaiho (3-0)            yorikiri         Jd27e  Takabayama (2-1)
Jd26e  Hanakaze (1-2)         tsukiotoshi      Jd29w  Tsubakifuji (0-3)
Jd23e  Wakaichiro (3-0)       oshidashi        Jd24w  Tochigidake (2-1)
Jd22e  Chiyooume (2-1)        uwatenage        Jd25e  Kotonoshima (1-2)
Jd21w  Teraosho (1-2)         sukuinage        Jd18w  Isenohana (0-3)
Jd20e  Hokutohomare (3-0)     oshidashi        Jd17w  Tainaka (2-1)
Jd17e  Toseima (1-2)          yorikiri         Jd15e  Hakkairyu (0-3)
Jd14w  Kotoseigo (3-0)        oshidashi        Jd16w  Saito (2-1)
Jd15w  Nakatani (2-1)         oshidashi        Jd13w  Toho (1-2)
Jd10w  Okunisato (1-2)        yorikiri         Jd13e  Kotouruga (0-3)
Jd9w   Hatachijo (2-1)        oshidashi        Jd11e  Hokutogo (1-2)
Jd6e   Maenofuji (2-1)        oshidashi        Jd7e   Kirizakura (1-2)
Jd8w   Kaiseijo (3-0)         zubuneri         Jd4w   Wakakoki (2-1)
Jd1w   Daishowaka (2-1)       yorikiri         Jd2e   Kotootomo (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd98w  Tochihayate (2-1)      hatakikomi       Jd1e   Daishomune (1-2)
Sd97w  Wakahizen (3-0)        oshidashi        Sd99w  Tokiryu (2-1)
Sd99e  Asakoga (1-2)          kimetaoshi       Sd95w  Kaishu (0-3)
Sd92w  Kenyu (3-0)            tsukiotoshi      Sd95e  Hidano (2-1)
Sd91w  Surugafuji (2-1)       hikkake          Sd94e  Yokoe (1-2)
Sd91e  Kamito (3-0)           oshidashi        Sd88w  Mienosato (2-1)
Sd85w  Oyamatoumi (2-1)       oshidashi        Sd87w  Tokiryu (1-2)
Sd86e  Kamiyutaka (3-0)       yorikiri         Sd83e  Torakio (2-1)
Sd84e  Gorikiyama (2-1)       oshidashi        Sd81e  Imafuku (1-2)
Sd78w  Kiyonoumi (2-1)        hatakikomi       Sd79w  Asaokado (1-2)
Sd76w  Tochiminato (2-1)      yorikiri         Sd75w  Takei (1-2)
Sd74e  Daiseiho (3-0)         oshidashi        Sd77w  Kitanomine (2-1)
Sd74w  Hiradoumi (2-1)        okuridashi       Sd72e  Daishoki (1-2)
Sd70w  Kotokojima (2-1)       oshidashi        Sd71e  Daishokaku (1-2)
Sd67e  Sumanoumi (2-1)        oshidashi        Sd69e  Okinoiwa (1-2)
Sd66e  Kotokensei (1-2)       hikiotoshi       Sd67w  Minatoryu (0-3)
Sd63e  Nakashima (2-1)        yorikiri         Sd63w  Dewanojo (1-2)
Sd61e  Hamaeiko (1-2)         yorikiri         Sd65e  Kototora (0-3)
Sd58w  Ryuseio (3-0)          hatakikomi       Sd59w  Ryutsukasa (2-1)
Sd59e  Koshinishiki (2-1)     oshidashi        Sd57w  Oisato (1-2)
Sd55e  Kotorikuzan (3-0)      oshidashi        Sd56e  Hisanotora (2-1)
Sd55w  Rikito (1-2)           tsukiotoshi      Sd53w  Tokuda (0-3)
Sd52e  Daijo (3-0)            sukuinage        Sd50w  Ohata (2-1)
Sd51w  Chiyodaigo (2-1)       hatakikomi       Sd49e  Asayokomichi (1-2)
Sd48e  Kaiyudai (2-1)         hatakikomi       Sd47e  Tochikasuga (1-2)
Sd45e  Wakanofuji (2-1)       uwatenage        Sd46w  Daishoiwa (1-2)
Sd43e  Sadanohana (2-1)       tsukidashi       Sd44w  Hokutoshin (1-2)
Sd41e  Shobushi (1-2)         oshidashi        Sd42e  Kyokuhozan (0-3)
Sd39e  Kitadaichi (2-1)       oshidashi        Sd39w  Tatsukaze (1-2)
Sd38e  Tagonofuji (1-2)       oshidashi        Sd36e  Kasugamine (0-3)
Sd34w  Inoue (2-1)            oshidashi        Sd35e  Saio (1-2)
Sd34e  Kotorikisen (1-2)      oshidashi        Sd32e  Tenichi (0-3)
Sd32w  Yutakasho (3-0)        oshidashi        Sd30e  Chiyoraizan (2-1)
Sd29w  Tsugaruumi (1-2)       tsukiotoshi      Sd27w  Sadanokuni (0-3)
Sd26w  Fujisato (2-1)         oshidashi        Sd25w  Sazanami (1-2)
Sd24e  Haruhikari (2-1)       tsukiotoshi      Sd24w  Daishozen (1-2)
Sd23e  Okinohama (2-1)        shitatenage      Sd21w  Mitotsukasa (1-2)
Sd20e  Byakko (2-1)           shitatenage      Sd21e  Shoji (1-2)
Sd18w  Wakayama (3-0)         oshidashi        Sd17e  Masutoo (2-1)
Sd17w  Okinofuji (2-1)        yoritaoshi       Sd15w  Awajiumi (1-2)
Sd14e  Hitachigo (2-1)        yorikiri         Sd15e  Aoi (1-2)
Sd13e  Akatsuki (1-2)         yorikiri         Sd12e  Rao (0-3)
Sd10w  Chiyonokatsu (2-1)     yorikiri         Sd10e  Sasayama (1-2)
Sd7w   Komakiryu (2-1)        hatakikomi       Sd9e   Asatenmai (1-2)
Sd4w   Musashiumi (2-1)       oshidashi        Sd3w   Karatsuumi (1-2)
Sd4e   Aonosho (3-0)          oshidashi        Sd1e   Kisenoyama (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd1w   Kaizen (1-2)           okuridashi       Ms59w  Hokutoshu (0-3)
Ms56w  Tochinohama (3-0)      tsukiotoshi      Ms59e  Okoryu (2-1)
Ms55e  Tanabe (2-1)           oshidashi        Ms56e  Kotoinagaki (1-2)
Ms55w  Kihonoumi (3-0)        yorikiri         Ms53w  Sadanosato (2-1)
Ms54e  Asakoki (2-1)          oshidashi        Ms52w  Nakazono (1-2)
Ms52e  Hotsukasa (2-1)        yorikiri         Ms51w  Kotodairyu (1-2)
Ms49w  Mugendai (3-0)         okuridashi       Ms50e  Katsunofuji (2-1)
Ms47w  Sakigake (2-1)         yorikiri         Ms48e  Azumasato (1-2)
Ms47e  Tochiseiryu (3-0)      okuritaoshi      Ms45w  Shosei (2-1)
Ms44e  Keitenkai (2-1)        yorikiri         Ms43w  Hokutokawa (1-2)
Ms41e  Irie (2-1)             tsukiotoshi      Ms39w  Akinoyama (1-2)
Ms37w  Hamayutaka (3-0)       oshitaoshi       Ms39e  Midorifuji (2-1)
Ms35w  Nogami (2-1)           oshitaoshi       Ms36e  Ichiki (1-2)
Ms35e  Nionoumi (2-1)         hikiotoshi       Ms33e  Fukugoriki (1-2)
Ms31w  Ikeru (2-1)            shitatehineri    Ms32w  Oki (1-2)
Ms31e  Tomokaze (3-0)         hikiotoshi       Ms28e  Asahiryu (2-1)
Ms28w  Tokushinho (2-1)       yorikiri         Ms27w  Kotokamatani (1-2)
Ms26e  Takemasa (2-1)         kubinage         Ms25w  Takaryu (1-2)
Ms23e  Sagatsukasa (2-1)      tsukiotoshi      Ms24e  Irodori (1-2)
Ms22w  Gochozan (3-0)         yorikiri         Ms21e  Ichiyamamoto (2-1)
Ms20w  Satoyama (2-1)         sukuinage        Ms18w  Amuru (1-2)
Ms17e  Wakatakakage (3-0)     oshidashi        Ms19e  Kotaro (2-1)
Ms14e  Tenkaiho (2-1)         yorikiri         Ms13e  Kotokuzan (1-2)
Ms12e  Hokaho (2-1)           sotogake         Ms11w  Shiba (1-2)
Ms6w   Wakamotoharu (2-1)     uwatenage        Ms8e   Murata (1-2)
Ms3w   Tobizaru (3-0)         okuridashi       Ms7e   Takayoshitoshi (2-1)
Ms2w   Shimanoumi (2-1)       oshidashi        Ms4e   Kitaharima (1-2)
Ms5w   Jokoryu (1-2)          okuridashi       Ms2e   Asabenkei (0-3)
Ms1e   Yago (3-0)             okuridashi       Ms1w   Terutsuyoshi (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13e   Mitoryu (4-1)          abisetaoshi      J13w   Daishoho (4-1)
J14e   Akua (1-4)             hatakikomi       J12w   Tochihiryu (1-4)
J11w   Takagenji (4-1)        yorikiri         J14w   Kizenryu (1-4)
J9e    Takanosho (4-1)        oshitaoshi       J12e   Yamaguchi (2-3)
J10w   Kotoeko (3-2)          tsukiotoshi      J8w    Osunaarashi (0-5)
J7w    Homarefuji (2-3)       oshidashi        J10e   Seiro (1-4)
J6w    Chiyonoo (5-0)         yorikiri         J6e    Tsurugisho (2-3)
J5w    Gagamaru (3-2)         yorikiri         J8e    Amakaze (3-2)
J7e    Sadanoumi (3-2)        yorikiri         J5e    Tokushoryu (3-2)
J4w    Meisei (1-4)           yorikiri         J2w    Aoiyama (2-3)
J4e    Kyokushuho (2-3)       yorikiri         J2e    Azumaryu (3-2)
J1e    Myogiryu (2-3)         oshidashi        J3w    Hidenoumi (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Asanoyama (5-0)        yorikiri         J1w    Kyokutaisei (3-2)
M16e   Ryuden (2-3)           yorikiri         M15e   Ishiura (3-2)
M14w   Yutakayama (2-3)       oshidashi        M17e   Daiamami (2-3)
M13w   Daieisho (4-1)         hatakikomi       M15w   Nishikigi (2-3)
M14e   Abi (3-2)              hikiotoshi       M12w   Kagayaki (3-2)
M13e   Takekaze (1-4)         tsukiotoshi      M11w   Daishomaru (2-3)
M11e   Kotoyuki (4-1)         tsukidashi       M12e   Sokokurai (2-3)
M9e    Shohozan (4-1)         hikiotoshi       M9w    Chiyomaru (3-2)
M7w    Chiyonokuni (1-4)      tsukiotoshi      M10w   Aminishiki (1-4)
M7e    Chiyoshoma (4-1)       shitatenage      M8w    Kaisei (2-3)
M8e    Tochiozan (4-1)        hatakikomi       M6w    Ikioi (1-4)
M5w    Endo (4-1)             yorikiri         M5e    Okinoumi (1-4)
M6e    Takarafuji (3-2)       oshidashi        M4w    Arawashi (2-3)
M4e    Shodai (2-3)           shitatenage      M1w    Ichinojo (1-4)
K1w    Onosho (2-3)           hikiotoshi       K1e    Takakeisho (2-3)
S1e    Mitakeumi (5-0)        oshidashi        S1w    Tamawashi (2-3)
O1w    Takayasu (4-1)         oshidashi        M1e    Hokutofuji (1-4)
M3w    Tochinoshin (5-0)      yorikiri         O1e    Goeido (4-1)
M2w    Kotoshogiku (2-3)      fusen            Y1e    Hakuho (2-3)
Y2e    Kakuryu (5-0)          yorikiri         M3e    Chiyotairyu (0-5)
M2e    Yoshikaze (2-3)        oshitaoshi       Y1w    Kisenosato (1-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 6

Jonokuchi Division

Jk24e  Matsuoka (1-2)         yorikiri         Jk24w  Hattorizakura (0-3)
Jk23w  Satoiazuma (2-1)       fusen            Jk22e  Kiminofuji (1-2)
Jk21w  Watanabe (2-1)         yoritaoshi       Jk19w  Mitsumune (1-2)
Jk18w  Yoshoyama (1-2)        oshidashi        Jk21e  Fukuda (0-3)
Jk12e  Kakutaiki (3-0)        yorikiri         Jk16w  Umiwatari (2-1)
Jk14w  Moriurara (2-1)        tsukiotoshi      Jk10e  Shimizu (1-2)
Jk9w   Nishimura (3-0)        oshidashi        Jk7w   Asahio (2-1)
Jk8w   Sawanofuji (2-1)       oshitaoshi       Jk6w   Sekizukayama (1-2)
Jk4e   Koreyasu (1-2)         oshidashi        Jk6e   Sawaisamu (0-3)
Jk3w   Azumahikari (2-1)      yorikiri         Jk2w   Chiyotaiko (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd104e Akashiryu (3-0)        oshidashi        Jd105w Asahinishiki (2-1)
Jd103e Jingu (1-2)            oshidashi        Jk2e   Shunpo (0-3)
Jd99w  Ariake (2-1)           oshidashi        Jd101w Kinugawa (1-2)
Jd98w  Sakura (3-0)           uwatenage        Jd100w Bushi (2-1)
Jd97e  Fubu (1-2)             yorikiri         Jd95w  Minami (0-3)
Jd94w  Zendaisho (2-1)        oshidashi        Jd96w  Itakozakura (1-2)
Jd91w  Hakuyo (3-0)           oshidashi        Jd92e  Wakanoguchi (2-1)
Jd91e  Banshunada (2-1)       oshidashi        Jd90e  Azumanami (1-2)
Jd89e  Fujinoteru (1-2)       hatakikomi       Jd87w  Teraowaka (0-3)
Jd88e  Chida (3-0)            sukuinage        Jd85w  Imai (2-1)
Jd82e  Okuniasahi (1-2)       oshitaoshi       Jd84w  Harada (0-2-1)
Jd81e  Ishihara (2-1)         yorikiri         Jd83w  Mogaminishiki (1-2)
Jd79e  Tsuyasato (1-2)        yorikiri         Jd78e  Hokutosato (0-3)
Jd76e  Adachi (2-1)           yorikiri         Jd77w  Mienomaru (1-2)
Jd73e  Ono (2-1)              uwatenage        Jd75w  Chiyonosora (1-2)
Jd70w  Yabuoka (2-1)          yorikiri         Jd72w  Yamashita (1-2)
Jd69e  Seito (2-1)            oshidashi        Jd70e  Kirimaru (1-2)
Jd66w  Tokkoriki (2-1)        uwatenage        Jd65e  Konno (1-2)
Jd64e  Higonoryu (2-1)        yorikiri         Jd64w  Kototaiko (1-2)
Jd65w  Amane (1-2)            yorikiri         Jd62w  Toki (0-3)
Jd60w  Kotourasaki (2-1)      okuridashi       Jd62e  Buken (1-2)
Jd58e  Tokio (1-2)            oshitaoshi       Jd60e  Ayaminato (0-2-1)
Jd56w  Tokimaru (3-0)         yorikiri         Jd59e  Tochisato (2-1)
Jd55e  Mochizuki (2-1)        oshidashi        Jd54e  Daishojo (1-2)
Jd52w  Kotoomura (1-2)        oshidashi        Jd56e  Hanashi (0-3)
Jd51w  Hokutonami (1-2)       oshidashi        Jd50w  Yukiumi (0-3)
Jd51e  Kotomanabe (2-1)       yorikiri         Jd48e  Shido (1-2)
Jd45w  Asanoshima (1-2)       tsukiotoshi      Jd45e  Kotoharamoto (0-3)
Jd46w  Kainowaka (2-1)        hatakikomi       Jd44e  Fudano (1-2)
Jd41e  Sakai (2-1)            yorikiri         Jd42w  Daishohama (1-2)
Jd43e  Takakurayama (1-2)     uwatenage        Jd40e  Yamato (0-3)
Jd37e  Arikawa (1-2)          kainahineri      Jd38w  Kotonagahama (0-3)
Jd39e  Amamidake (2-1)        yorikiri         Jd35e  Wakatozakura (1-2)
Jd31w  Hikarifuji (3-0)       tsukiotoshi      Jd32e  Amatsukasa (2-1)
Jd30w  Hao (2-1)              oshidashi        Jd33e  Isshinryu (1-2)
Jd29e  Asakura (2-1)          oshidashi        Jd28w  Suzuki (1-2)
Jd27w  Daishoko (2-1)         kotenage         Jd26w  Ezuka (1-2)
Jd23w  Takanonari (1-2)       yoritaoshi       Jd24e  Sorakaze (0-3)
Jd22w  Wakayamanaka (2-1)     oshidashi        Jd25w  Sumidagawa (1-2)
Jd19w  Fujinowaka (2-1)       okuridashi       Jd21e  Iko (1-2)
Jd19e  Miyazakiyama (2-1)     yorikiri         Jd18e  Mihamaumi (1-2)
Jd16e  Kotoyamato (2-1)       uwatenage        Jd14e  Mimurodake (1-2)
Jd12w  Daitenpaku (2-1)       yorikiri         Jd12e  Sugano (1-2)
Jd10e  Hamamiryu (3-0)        yoritaoshi       Jd11w  Toryu (2-1)
Jd6w   Ako (2-1)              yorikiri         Jd7w   Sakaefuji (1-2)
Jd9e   Miyanofuji (1-2)       oshidashi        Jd5w   Kaishinmaru (0-3)
Jd2w   Fujinokaze (3-0)       oshidashi        Jd4e   Miyazaki (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd3e   Satonofuji (1-2)       tsukiotoshi      Sd100w Fujinotani (0-3)
Sd100e Kotomyozan (2-1)       hatakikomi       Sd98e  Tokikaze (1-2)
Sd96w  Tochimitsuru (2-1)     okuritaoshi      Sd96e  Omote (1-2)
Sd93e  Takiguchi (1-2)        yorikiri         Sd93w  Kurokage (0-3)
Sd92e  Masutenryu (2-1)       isamiashi        Sd94w  Takakiho (1-2)
Sd90e  Miyauchi (2-1)         yorikiri         Sd89e  Mutsukaze (1-2)
Sd89w  Hokutoiwami (1-2)      uwatenage        Sd86w  Yoshimura (0-3)
Sd87e  Ryuki (2-1)            yorikiri         Sd85e  Kototaiki (1-2)
Sd84w  Kenshin (2-1)          oshidashi        Sd82e  Dewaazuma (1-2)
Sd83w  Terunohana (1-2)       yorikiri         Sd80w  Maeta (0-3)
Sd80e  Kasugaryu (3-0)        uwatehineri      Sd78e  Kanryu (2-1)
Sd79e  Onokura (1-2)          oshitaoshi       Sd75e  Hirose (0-3)
Sd76e  Fujitaisei (2-1)       yorikiri         Sd72w  Yoshiazuma (1-2)
Sd71w  Tochikodai (3-0)       shitatedashinage Sd73e  Hokuyozan (2-1)
Sd70e  Dewaizumi (1-2)        yorikiri         Sd73w  Ginseizan (0-3)
Sd66w  Seigo (2-1)            tsuriotoshi      Sd68w  Hienriki (1-2)
Sd68e  Kaorufuji (3-0)        katasukashi      Sd65w  Soranoumi (2-1)
Sd62w  Baraki (3-0)           tottari          Sd64w  Takamiryu (2-1)
Sd60w  Kiritsubasa (2-1)      oshidashi        Sd62e  Yoshifuji (1-2)
Sd58e  Yuki (2-1)             oshidashi        Sd61w  Kotozensho (1-2)
Sd60e  Shinyashiki (1-2)      kekaeshi         Sd56w  Asanotosa (0-3)
Sd57e  Kasugakuni (2-1)       yorikiri         Sd54w  Hokutohana (1-2)
Sd53e  Dairaido (2-1)         hikiotoshi       Sd54e  Yoshikasuga (1-2)
Sd50e  Takatenshu (2-1)       kotenage         Sd52w  Satoyama (1-2)
Sd49w  Saionji (1-2)          oshidashi        Sd47w  Kotokumazoe (0-3)
Sd45w  Masunoyama (3-0)       oshidashi        Sd48w  Asanojo (2-1)
Sd44e  Teraoumi (1-2)         yorikiri         Sd46e  Kotoryusei (0-3)
Sd43w  Aratora (3-0)          yorikiri         Sd41w  Kotonoshu (2-1)
Sd40e  Shohoryu (2-1)         tsukiotoshi      Sd42w  Hagane (1-2)
Sd37e  Kotootori (3-0)        hikiotoshi       Sd40w  Hokutotsuru (2-1)
Sd38w  Sakaekaze (2-1)        yorikiri         Sd35w  Sadanohikari (1-2)
Sd36w  Fukamiyama (3-0)       tsukiotoshi      Sd33e  Haruminato (2-1)
Sd31e  Genkaiho (2-1)         yorikiri         Sd33w  Azumasho (1-2)
Sd30w  Kotofukujuno (2-1)     yorikiri         Sd29e  Narutaki (1-2)
Sd28w  Matsuda (2-1)          fusen            Sd27e  Shunba (1-2)
Sd25e  Obamaumi (3-0)         yorikiri         Sd28e  Wagurayama (2-1)
Sd22w  Yamatoarashi (1-2)     oshidashi        Sd26e  Fukunofuji (0-3)
Sd23w  Mitozakura (3-0)       uwatenage        Sd20w  Onojo (2-1)
Sd22e  Ebisumaru (1-2)        uwatenage        Sd19e  Hitenryu (0-3)
Sd19w  Kurahashi (2-1)        yorikiri         Sd18e  Hokutoo (1-2)
Sd16w  Kaonishiki (1-2)       shitatenage      Sd14w  Munakata (0-3)
Sd16e  Kotokino (3-0)         yorikiri         Sd13w  Aozora (2-1)
Sd12w  Kainishiki (2-1)       yoritaoshi       Sd11e  Goryu (1-2)
Sd8w   Kaisho (3-0)           kubinage         Sd11w  Hikarugenji (2-1)
Sd6w   Shoketsu (1-2)         yorikiri         Sd9w   Denzan (0-3)
Sd6e   Shinohara (2-1)        oshidashi        Sd7e   Saidaiji (1-2)
Sd5e   Kototsubasa (3-0)      tsukiotoshi      Sd8e   Kirinoryu (2-1)
Sd2e   Kainoryu (1-2)         oshidashi        Sd5w   Tamakongo (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd2w   Fukuyama (2-1)         oshidashi        Ms60w  Itadaki (1-2)
Ms60e  Aomihama (2-1)         oshitaoshi       Ms58w  Koshinoryu (1-2)
Ms58e  Kyokusoten (2-1)       yorikiri         Ms57e  Asakishin (1-2)
Ms57w  Amanoshima (1-2)       ashitori         Ms54w  Honda (0-3)
Ms53e  Kotohayato (1-2)       tsukidashi       Ms51e  Tsuyukusa (0-3)
Ms50w  Tochinobori (2-1)      yorikiri         Ms48w  Nankairiki (1-2)
Ms49e  Musashikuni (1-2)      oshidashi        Ms46e  Kirinofuji (0-3)
Ms46w  Tsushimanada (2-1)     zubuneri         Ms44w  Takamisato (1-2)
Ms42e  Aokishin (1-2)         oshitaoshi       Ms45e  Taichiyama (0-3)
Ms41w  Terao (2-1)            uwatenage        Ms43e  Kansei (1-2)
Ms40e  Kaito (3-0)            hikiotoshi       Ms42w  Rendaiyama (2-1)
Ms40w  Ayanoumi (1-2)         uwatenage        Ms38e  Kotomisen (0-3)
Ms38w  Kotokobai (2-1)        oshidashi        Ms36w  Komanokuni (1-2)
Ms34w  Tomisakae (1-2)        oshitaoshi       Ms37e  Oazuma (0-3)
Ms34e  Wakatakamoto (3-0)     tsukidashi       Ms32e  Higonojo (2-1)
Ms30e  Ryusei (1-2)           yorikiri         Ms33w  Horyuyama (0-3)
Ms30w  Ryuko (2-1)            oshidashi        Ms29e  Oiwato (1-2)
Ms29w  Ikegawa (1-2)          tsukiotoshi      Ms27e  Higoarashi (0-3)
Ms25e  Kairyu (3-0)           hatakikomi       Ms26w  Fujiazuma (2-1)
Ms21w  Kiribayama (2-1)       yoritaoshi       Ms22e  Koba (1-2)
Ms24w  Takakento (1-2)        oshidashi        Ms20e  Tochimaru (0-3)
Ms17w  Gokushindo (2-1)       hatakikomi       Ms18e  Chiyosakae (1-2)
Ms19w  Kotodaigo (1-2)        yorikiri         Ms16e  Chiyoarashi (0-3)
Ms16w  Daishoryu (2-1)        abisetaoshi      Ms14w  Kagamio (1-2)
Ms13w  Dewahayate (3-0)       sukuinage        Ms15e  Tsurubayashi (2-1)
Ms15w  Asahisho (1-2)         hikiotoshi       Ms12w  Akinohana (0-3)
Ms10e  Chiyonoumi (1-2)       oshidashi        Ms10w  Tamaki (0-3)
Ms8w   Hakuyozan (2-1)        oshidashi        Ms11e  Kizaki (1-2)
Ms9e   Shonannoumi (3-0)      yorikiri         Ms7w   Daiseido (2-1)
Ms4w   Akiseyama (2-1)        yoritaoshi       Ms6e   Enho (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

Ms2w   Shimanoumi (3-1)       oshidashi        J13e   Mitoryu (4-2)
J14w   Kizenryu (2-4)         kotenage         J12e   Yamaguchi (2-4)
J13w   Daishoho (5-1)         okuridashi       J11w   Takagenji (4-2)
J10e   Seiro (2-4)            oshidashi        J12w   Tochihiryu (1-5)
J10w   Kotoeko (4-2)          yorikiri         J14e   Akua (1-5)
J7e    Sadanoumi (4-2)        oshidashi        J9e    Takanosho (4-2)
J8e    Amakaze (4-2)          oshidashi        J6e    Tsurugisho (2-4)
J6w    Chiyonoo (6-0)         oshidashi        J7w    Homarefuji (2-4)
J8w    Osunaarashi (1-5)      uwatedashinage   J5w    Gagamaru (3-3)
J3w    Hidenoumi (3-3)        yorikiri         J2e    Azumaryu (3-3)
J5e    Tokushoryu (4-2)       oshidashi        J2w    Aoiyama (2-4)
J1e    Myogiryu (3-3)         oshidashi        J4e    Kyokushuho (2-4)
J1w    Kyokutaisei (4-2)      oshidashi        J4w    Meisei (1-5)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Asanoyama (6-0)        oshidashi        M15e   Ishiura (3-3)
M15w   Nishikigi (3-3)        kotenage         M17e   Daiamami (2-4)
M16e   Ryuden (3-3)           oshidashi        M13e   Takekaze (1-5)
M13w   Daieisho (5-1)         oshidashi        M12e   Sokokurai (2-4)
M14w   Yutakayama (3-3)       oshidashi        M12w   Kagayaki (3-3)
M11w   Daishomaru (3-3)       hatakikomi       M14e   Abi (3-3)
M9e    Shohozan (5-1)         hikiotoshi       M11e   Kotoyuki (4-2)
M9w    Chiyomaru (4-2)        hikiotoshi       M8e    Tochiozan (4-2)
M8w    Kaisei (3-3)           fusen            M10w   Aminishiki (1-5)
M6e    Takarafuji (4-2)       yorikiri         M7w    Chiyonokuni (1-5)
M5e    Okinoumi (2-4)         yorikiri         M7e    Chiyoshoma (4-2)
M4e    Shodai (3-3)           yorikiri         M5w    Endo (4-2)
M4w    Arawashi (3-3)         sotogake         M6w    Ikioi (1-5)
M3w    Tochinoshin (6-0)      yorikiri         K1e    Takakeisho (2-4)
S1e    Mitakeumi (6-0)        oshidashi        M1e    Hokutofuji (1-5)
M1w    Ichinojo (2-4)         oshitaoshi       S1w    Tamawashi (2-4)
M2e    Yoshikaze (3-3)        hatakikomi       O1e    Goeido (4-2)
K1w    Onosho (3-3)           hatakikomi       O1w    Takayasu (4-2)
M3e    Chiyotairyu (1-5)      fusen            Y1w    Kisenosato (1-5)
Y2e    Kakuryu (6-0)          yorikiri         M2w    Kotoshogiku (2-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 7

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 8 (Nakabi)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 9

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 10

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 11

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 12

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 13

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 14

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 15 (Senshuraku)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15